Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dobry puder - jaki?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Sob 28 Lip 2018, 17:22    Temat postu: Dobry puder - jaki? Odpowiedz z cytatem

Jak wybrać odpowiedni puder?
Myślałam że to jest jeden rodzaj i już.
Mam problem na co się zdecydować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Nie 29 Lip 2018, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki kosmetyk to jest coś, co ma wykończyć cały makijaż, więc moim zdaniem warto wziąć pod uwagę coś lepszego.
Tutaj https://puderek.com.pl/pudry/347-max-factor-creme-puff-puder-w-prasowany-2w1-05-translucent-50884315.html widziałam taki puder Max Factor.
Myślę, że się sprawdzi.
No i plus taki, że ta drogeria online ma go w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Wto 7 Sie 2018, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden z najlepszych pudrów jest ze opisany na stronie http://www.gospodyni24.pl/dobry-puder-w-kamieniu/
sama niego korzystam i jak narazie nie narzekam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antia88
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Maj 2021
Posty: 5
Skąd: toruń

PostWysłany: Pią 28 Maj 2021, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na rynku dostępnych jest wiele pudrów do twarzy. Matujące, rozświetlające, sypkie, w kamieniu, dające kolor, transparentne. Często zastanawiamy się jaki puder wybrać i który będzie dla nas najlepszy. Nie ma jednej recepty dla wszystkich, bo jak to często bywa nie zawsze kosmetyk, który sprawdzi się u kogoś, będzie dobry także dla nas. Jednak można zawęzić poszukiwanie pudru idealnego, wybierając te czynniki, które nam odpowiadają. Wiele dobrej jakości produktów znalazłam na www.ceneo.pl/Pudry_do_twarzy/Wlasciwosci:Rozjasniajace.htm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Pon 31 Maj 2021, 7:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet w tej kwestii możemy postawić na coś naturalnego i ja bym powiedziała, że możemy takie https://www.madlensklep.pl/pol_m_MAKIJAZ_Makijaz-Mineralami-_Podklady-Mineralne-243.html kosmetyki wybierać. Podkład mineralny jest naturalny w dużej mierze. Dlatego skóra tak naprawdę do niego szybko i łatwo się przyzwyczai.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Perfekcyjna
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2020
Posty: 55

PostWysłany: Wto 25 Lip 2023, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie najlepszy jest puder transparentny Eveline o nazwie Variete. Matowi skórę na wiele godzin, współgra z innymi kosmetykami. Fajny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hanusiek11
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 106

PostWysłany: Wto 8 Sie 2023, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ostatnim czasie zdecydowanie wygrywa Eveline Variete puder transparentny z lawendą. Nie dość, że dobrze utrwala makijaż i matuje, to jeszcze nie pozwala na przesuszenie cery. Cudo <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunna
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sie 2019
Posty: 80

PostWysłany: Sro 30 Sie 2023, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim numerem 1 jest obecnie ten transparentny Variete z lawendą i skwalanem z Eveline Cosmetics. Nie tylko tuszuje niedoskonałości ale też kapitalnie wygładza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Pon 4 Wrz 2023, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie bardziej istotny w makijażu jest podkład, ponieważ bardzo dobrze wygładza cerę, ukrywa różne niedoskonałości i wyrównuje koloryt. Podkład trzeba dobrać do tego, jaką mamy cerę. Tutaj https://www.patrycjastory.pl/jak-wybrac-podklad-do-cery-dojrzalej/ możecie sprawdzić, co warto wybierać dla cery dojrzałej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
feil.verona
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Wrz 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 27 Wrz 2023, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również uważam, że podkład jest najbardziej istotny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group