Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dobry puder - jaki?
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Karina26
uzależniony
uzależniony


Joined: 14 May 2018
Posts: 515

PostPosted: Sat 28 Jul 2018, 17:22    Post subject: Dobry puder - jaki? Reply with quote

Jak wybrać odpowiedni puder?
Myślałam że to jest jeden rodzaj i już.
Mam problem na co się zdecydować.
Back to top
View user's profile Send private message
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Joined: 01 Nov 2017
Posts: 589

PostPosted: Sun 29 Jul 2018, 13:51    Post subject: Reply with quote

Taki kosmetyk to jest coś, co ma wykończyć cały makijaż, więc moim zdaniem warto wziąć pod uwagę coś lepszego.
Tutaj https://puderek.com.pl/pudry/347-max-factor-creme-puff-puder-w-prasowany-2w1-05-translucent-50884315.html widziałam taki puder Max Factor.
Myślę, że się sprawdzi.
No i plus taki, że ta drogeria online ma go w dobrej cenie.
Back to top
View user's profile Send private message
barksi
uzależniony
uzależniony


Joined: 01 Jan 2018
Posts: 739

PostPosted: Tue 7 Aug 2018, 16:29    Post subject: Reply with quote

Jeden z najlepszych pudrów jest ze opisany na stronie http://www.gospodyni24.pl/dobry-puder-w-kamieniu/
sama niego korzystam i jak narazie nie narzekam
Back to top
View user's profile Send private message
Antia88
początkujący
początkujący


Joined: 28 May 2021
Posts: 5
Location: toruń

PostPosted: Fri 28 May 2021, 16:54    Post subject: Reply with quote

Na rynku dostępnych jest wiele pudrów do twarzy. Matujące, rozświetlające, sypkie, w kamieniu, dające kolor, transparentne. Często zastanawiamy się jaki puder wybrać i który będzie dla nas najlepszy. Nie ma jednej recepty dla wszystkich, bo jak to często bywa nie zawsze kosmetyk, który sprawdzi się u kogoś, będzie dobry także dla nas. Jednak można zawęzić poszukiwanie pudru idealnego, wybierając te czynniki, które nam odpowiadają. Wiele dobrej jakości produktów znalazłam na www.ceneo.pl/Pudry_do_twarzy/Wlasciwosci:Rozjasniajace.htm.
Back to top
View user's profile Send private message
dyzio69
bywalec
bywalec


Joined: 18 Jan 2019
Posts: 245

PostPosted: Mon 31 May 2021, 7:10    Post subject: Reply with quote

Nawet w tej kwestii możemy postawić na coś naturalnego i ja bym powiedziała, że możemy takie https://www.madlensklep.pl/pol_m_MAKIJAZ_Makijaz-Mineralami-_Podklady-Mineralne-243.html kosmetyki wybierać. Podkład mineralny jest naturalny w dużej mierze. Dlatego skóra tak naprawdę do niego szybko i łatwo się przyzwyczai.
Back to top
View user's profile Send private message
Perfekcyjna
kandydat
kandydat


Joined: 03 Mar 2020
Posts: 55

PostPosted: Tue 25 Jul 2023, 10:32    Post subject: Reply with quote

Według mnie najlepszy jest puder transparentny Eveline o nazwie Variete. Matowi skórę na wiele godzin, współgra z innymi kosmetykami. Fajny uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
hanusiek11
bywalec
bywalec


Joined: 22 Nov 2021
Posts: 111

PostPosted: Tue 8 Aug 2023, 21:02    Post subject: Reply with quote

W ostatnim czasie zdecydowanie wygrywa Eveline Variete puder transparentny z lawendą. Nie dość, że dobrze utrwala makijaż i matuje, to jeszcze nie pozwala na przesuszenie cery. Cudo <3
Back to top
View user's profile Send private message
Lunna
kandydat
kandydat


Joined: 28 Aug 2019
Posts: 80

PostPosted: Wed 30 Aug 2023, 9:31    Post subject: Reply with quote

Moim numerem 1 jest obecnie ten transparentny Variete z lawendą i skwalanem z Eveline Cosmetics. Nie tylko tuszuje niedoskonałości ale też kapitalnie wygładza.
Back to top
View user's profile Send private message
mczay
maniak
maniak


Joined: 24 May 2018
Posts: 1099

PostPosted: Mon 4 Sep 2023, 22:37    Post subject: Reply with quote

Dla mnie bardziej istotny w makijażu jest podkład, ponieważ bardzo dobrze wygładza cerę, ukrywa różne niedoskonałości i wyrównuje koloryt. Podkład trzeba dobrać do tego, jaką mamy cerę. Tutaj https://www.patrycjastory.pl/jak-wybrac-podklad-do-cery-dojrzalej/ możecie sprawdzić, co warto wybierać dla cery dojrzałej.
Back to top
View user's profile Send private message
feil.verona
początkujący
początkujący


Joined: 27 Sep 2023
Posts: 4
Location: Warszawa

PostPosted: Wed 27 Sep 2023, 11:42    Post subject: Reply with quote

Ja również uważam, że podkład jest najbardziej istotny uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group