Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

prezent
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dubaja
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lis 2019
Posty: 53

PostWysłany: Pon 23 Maj 2022, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kupłam teraz mamie na prezent suszarkę Babyliss bronze shimmer, sprzęcik wygląda super, jest lekka, ma suszyć szybko a do tego ma jonizację więc nie będą się włosy ta puszyły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Pią 27 Maj 2022, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w sprawie prezentu mogę wam polecić kupienie koszulki, lub też czegoś innego z własnym nadrukiem. Można w ten sposób stworzyć prezent, który będzie czymś bardzo specjalnym, lub też wielkim żartem. Można coś w tym stylu zamówić ze strony https://www.megakoszulki.pl/ . Mają dobre ceny i wszystko zrobione jest z dobrego materiału.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1052

PostWysłany: Sro 2 Lis 2022, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, jeśli chcecie kupić ciekawe lektury dla swoich bliskich, to na pewno największy wybór znajdziecie na stronie tego sklepu https://www.taniaksiazka.pl/pucio-u-lekarza-marta-galewska-kustra-p-1685365.html Asortyment jest tam tak ogromny, a ceny tak przystępne, że jestem pewna, że uda Ci się znaleźć idealny prezent dla bliskiej osoby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Sro 22 Lut 2023, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na to, aby kupić podziękowania dla chrzestnych, wiecie chodzi mi o jakiś fajny upominek. Myślę, że byłby to fajny gest i zarazem pamiątka - co wy na to? Może mnie nakierujecie na jakieś fajne pomysłypytajnik?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Pon 27 Lut 2023, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem świetnym prezentem dla kobiet z okazji ich święta jest kosz prezentowy. Widziałam w tym sklepie oferty https://smaczajama.pl/pl/p/Czekoladki-Anthon-Berg-Truskawki-w-szampanie-220g/1835 , w których można znaleźć bardzo ciekawe zestawy słodyczy, więc myślę, że warto to rozważyć. Dajcie znać, co o tym uważacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Wto 28 Lut 2023, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że kosz prezentowy to świetny pomysł na oryginalny podarunek. Ja niedawno zamawiałam ekskluzywny prezent dla taty w postaci zestawu z koniakiem i rzemieślniczymi słodyczami. Zestaw był elegancko zapakowany w drewniane pudełko. Takie kosze czy boxy prezentowe mogą mieć różną zawartość, wiec można dobrać zestaw odpowiadający upodobaniom osoby, która chcemy obdarować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
samara.hickle
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lut 2023
Posty: 4
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 28 Lut 2023, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki prezent dla taty na urodziny kupić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Sro 15 Mar 2023, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy raz kupowałam torebkę w sklepie https://www.edibutik.pl/ i szczerze wam go polecam. Jakość jej wykonania rewelacyjna, a cena naprawdę super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dori
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 324

PostWysłany: Pon 20 Mar 2023, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem znakomitym prezentem może być melanotan. Ja właśnie swojej przyjaciółce kupiłam ten produkt do opalania i mówiła mi ona, że jest bardzo zadowolona z tego jakie efekty daje. Strona https://melanotan.biz/ przedstawia działanie tego produktu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Sro 22 Mar 2023, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz prezentu dla nastolatka to odwiedź witrynę Puky. Tam mają hulajnogi dla nastolatków jak i rowery. Taki prezent na pewno się spodoba i pozwoli dziecku miło spędzić czas wolny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group