Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Aranżacja biura
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
CrazyLizak
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 2

PostWysłany: Wto 24 Lip 2018, 20:30    Temat postu: Aranżacja biura Odpowiedz z cytatem

Planuję niebawem otworzyć własne biuro. Chcę zachować nowoczesny jego styl więc pomyślałam by wykorzystać płyty z http://www.vhct.pl/ z betonu architektonicznego, które nadadzą się na ścianę. Jak Wam się podoba taki pomysł?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sro 1 Sie 2018, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystrój to nie wszystko, pomyślałaś już o odpowiednim wyposażeniu biura? To nie tylko komputery ale potrzebne będą jeszcze szafy czy niszczarka dokumentów, u nas mamy taki sprzęt do Avarusa i powiem Ci że bardzo się przydaje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjelonek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 160

PostWysłany: Wto 7 Sie 2018, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arvena napisał:
Wystrój to nie wszystko, pomyślałaś już o odpowiednim wyposażeniu biura? To nie tylko komputery ale potrzebne będą jeszcze szafy czy niszczarka dokumentów, u nas mamy taki sprzęt do Avarusa i powiem Ci że bardzo się przydaje


Na pewno warto też zadbać, żeby biuro na prawdę fajnie się prezentowało. Wiadomo, że na ogół do biura podchodzimy tylko pod względem praktycznym, ale na pewno fajnie urządzone robi dobre wrażenie na klientach.
Moja propozycja to uwzględnienie także tapety ściennej tego typu na przykład 3d https://innetapety.pl/tapety-z-efektem-3d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sorli41
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sie 2018
Posty: 1

PostWysłany: Czw 9 Sie 2018, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawa koncepcja.

___

Tekturowe drapaki dla kotów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sklejka
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Sie 2018
Posty: 4

PostWysłany: Nie 12 Sie 2018, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Beton architektoniczny jest ostanio mega popularny, nie dziwię się, wygląda super ;d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Nie 21 Paź 2018, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o praktyczne wyposażenie biura, warto zaopatrzyć go w niszczarkę, którą można kupić na https://www.niszczarka24.pl/. Według mnie to bardzo przydatne urządzenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veddinka
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Paź 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pon 22 Paź 2018, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nowoczesne biuro to IKEA. Wydaje mi się, że posiadają bardzo nowoczesne biurka jak i krzesła. Sprawdź na ich stronie internetowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Wto 23 Paź 2018, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do aranżacji biura to mi sie zawsze podobały takiego typu fotele jak na tej stronie https://www.dxracerkrzesla.pl/ Jest to fotel typu racer bardzo dobrze pasujacy do róznego rodzaju biur, nie tylko do firm o profilu samochodowym a do wielu innych również. Warto sie nad nimi zastanowić, jeżeli chcesz mieć niebanalny wystrój wnętrza uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dawidknowwle
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Paź 2018
Posty: 7

PostWysłany: Pią 26 Paź 2018, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko ma swoje plusy uśmiech Ja także postawiłem na zasłonki które świetnie mi się komponują z moim biurem. Polecam pomyśleć o takim zakupie, bo wnętrze wtedy wydaje się całkiem inne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domianek
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Paź 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon 29 Paź 2018, 15:44    Temat postu: Nowoczesne meble Odpowiedz z cytatem

Jeśli potrzebujesz NOWOCZESNYCH mebli to poszukaj na https://www.contino.pl/. Mega duży wybór, znajdziesz coś dla siebie na pewno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 1 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group