Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Aranżacja biura
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krycha84
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Gru 2018
Posty: 19

PostWysłany: Czw 19 Mar 2020, 19:58    Temat postu: kserokopiarki Poznań Odpowiedz z cytatem

Sprawdź ofertę na kserokopiarki w moim mniemaniu to niezbędny sprzęt w każdym biurze oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wellington.bode
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Mar 2020
Posty: 4
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Czw 19 Mar 2020, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od czego najlepiej zacząć taką aranżację?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pią 27 Mar 2020, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie od mebli ale ja bym też stawiała na niezbędne biurowe wyposażenie i urządzenia a z tym to najlepiej zgłosić się do firmy avarus, oni nawet mogą wypożyczyć niszczarki albo niszczyć poufne dokumenty na zlecenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 642

PostWysłany: Wto 31 Mar 2020, 6:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, a co sądzicie o kwiatach w biurze? Waszym zdaniem warto jest zdecydować się właśnie na taką aranżację? Tutaj http://jukogreendesign.pl/rosliny-kwiaty-do-biur/ znalazłem firmę, która się tym zajmuje i moze dobrym pomysłem byłoby się z nimi w tej sprawie skontaktować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klaranowak
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 33

PostWysłany: Czw 9 Kwi 2020, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja firma teraz też przechodzi remont, ale ze względu na to, że pomieszczenia są dość trudne do aranżacji i dochodzi jeszcze kwestia zabytkowego budynku sami nie zdecydowaliśmy się na działania. W takim przypadku znacznie lepszym pomysłem jest choćby konsultacja z projektantem wnętrz, a najlepiej jeśli zlecimy mu nie tylko projekt, ale nawet nadzór nad jego wykonaniem. My wybraliśmy tę firmę z Łodzi http://www.inter-your.pl/, bo już wcześniej z nimi pracowaliśmy i to była sprawdzona firma. Teraz czekamy już tylko na efekt końcowe i jak wrócimy do biura to zapewne nie będziemy mogli się odnaleźć w tej odświeżonej przestrzeni uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Beja06
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Wrz 2019
Posty: 20

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2020, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, warto zachować ten klimat zabytkowego budynku i we wnątrz, a to nie jest faktycznie takie proste. Nasze biuro jest w nowoczesnym i mamy sporo łatwiej ale i tak sporo wspieramy się blogiem slf24.pl. Sporo tam ciekawych podpowiedzi, a co najważniejsze wszystko jest opisane w bardzo prosty sposób, tak, że nawet laik pojmie co i jak. Osobiście mogę polecić, świetna lektura i sposób na dokształcenie się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Sob 18 Kwi 2020, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wyposażenie biura to jest jeden dostawca u którego znajdziesz wszystko, ja tutaj https://www.biuronet.com/produktone_570209.html,reczniki-tork-xpress-multifold-premium-advanced-h2-skladane-do-dozownikow-2w-bi-cel-2310-listkow chce na przykład zamawiać ręczniki papierowe, ale zagłębiajac się w ofertę widziałam wiele produktów biurowych które mogą Ci się przydac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sro 17 Cze 2020, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko jest już na miejscu oprócz lampy na biurko. Nie mogę się zdecydować, którą kupić https://ledart.net.pl/pl/lampy/lampy-wewnetrzne/lampy-biurkowe-stolikowe Będę się chyba skłaniała w kierunku lamp w kolorze białym, one zawsze wyglądają estetycznie. Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleńka
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Sro 26 Sie 2020, 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biuro powinno byc porzadnie oswietlone ,a w kwestii oświetlenia to tylko ospel - są godni polecenia bo to porządna firma, która zna się na rzeczy. Pomagają z instalacjami no i z doborem sprzętów. Ja mam bardzo miłe doświadczenie z nimi, także polecam. http://ospel.pl/pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 3 Wrz 2020, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zapomnij też o odpowiednim wyposażeniu swojego biura. Zajrzyj do sklepu internetowego Ofisfera: https://www.ofisfera.pl/. Znajdziesz tam najróżniejsze artykuły papiernicze i biurowe, a także urządzenia, sprzęty, czy tusze do drukarek. Z pewnością się przydadzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 5 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group