Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ślub w Grecji
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Dorotafizjo
początkujący
początkujący


Joined: 17 Jul 2018
Posts: 2

PostPosted: Mon 23 Jul 2018, 15:39    Post subject: Ślub w Grecji Reply with quote

Czy ktoś organizował?
Back to top
View user's profile Send private message
mariulka
kandydat
kandydat


Joined: 20 Aug 2018
Posts: 12

PostPosted: Sat 29 Dec 2018, 9:01    Post subject: Reply with quote

Z tego co słyszałam to są takie firmy które takie wyjazdowe wesela organizują uśmiech ma to swój urok. Ja jednak po ostatnim weselu u znajomych w Krzewim Rogu w Chmielnie jestem zakochana w tym miejscu i też tam chce. Pięknie. Poza tym sala duża i zmieszczą się wszyscy znajomi i rodzina a na takie wesele w Grecji nie zabiore 150 osob
Back to top
View user's profile Send private message
Kora45
początkujący
początkujący


Joined: 27 May 2018
Posts: 4

PostPosted: Sat 19 Jan 2019, 19:15    Post subject: Reply with quote

Jeśli ktoś może sobie pozwolić na organizacje wesela w takim miejscu to czemu nie Very Happy Sama jednak sobie tego nie wyobrażam. U nas jest tradycja dużych, rodzinnych wesel, których nie da rady zorganizować za granicą. Dlatego mój ślub odbędzie się w kraju i mam zamiar zapewnić również dodatkowe atrakcje na wesele jak fotobudka czy słodki stolik dla dzieci. Będę starała się, żeby każdy z gości dobrze się bawił.
Back to top
View user's profile Send private message
Gabryskka
gaduła
gaduła


Joined: 26 May 2016
Posts: 375

PostPosted: Fri 7 Jun 2019, 11:44    Post subject: Reply with quote

Mi się ogólnie podobają wizję takiego wesela za granicą, na jakiejś plaży czy wyspie. Ale znajomy mi o tej historii opowiadał https://whereisjuli.com/slub-na-zanzibarze-dorota-katende-vanilla-house/ - kurde ludzie ogarniają najważniejszy dzień swojego życia i taką akcję im ktoś wywija
Back to top
View user's profile Send private message
Rozmak
kandydat
kandydat


Joined: 14 Mar 2019
Posts: 67

PostPosted: Fri 2 Aug 2019, 11:41    Post subject: Reply with quote

Marzenie... <3 Niestety bardzo drogie :p
Back to top
View user's profile Send private message
Naomi
początkujący
początkujący


Joined: 31 Aug 2019
Posts: 4
Location: Rzeszów

PostPosted: Sat 31 Aug 2019, 15:05    Post subject: Reply with quote

Pomysł niesamowity, marzenie jednak bardzo odległe, bo to strasznie droga sprawa, dla młodych i dla gości także.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bwiegand
początkujący
początkujący


Joined: 15 Sep 2019
Posts: 4
Location: Zabrze

PostPosted: Sun 15 Sep 2019, 16:09    Post subject: Reply with quote

Niesamowity pomysł, Grecja jest niezwykle klimatycznym miejscem, wesele tam jest spełnieniem marzeń.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
marlin.thiel
początkujący
początkujący


Joined: 16 Oct 2019
Posts: 4
Location: Wrocław

PostPosted: Wed 16 Oct 2019, 8:52    Post subject: Reply with quote

Takie wesele to na pewno spełnienie marzeń i coś wyjątkowego, jednak nie każdy sobie może pozwolić na to, bo są to ogromne koszty.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
JoTostao
kandydat
kandydat


Joined: 16 Aug 2019
Posts: 27

PostPosted: Mon 17 Feb 2020, 13:40    Post subject: Reply with quote

Ponieważ ślub jest jednym z najważniejszych dni w życiu, radzę spędzić ten dzień tak dobrze, jak to tylko możliwe. I w Grecji myślę, że będziesz miał niezapomniane wakacje. Nawet jeśli pieniądze nie wystarczy, to zawsze można pożyczyć pieniądze na korzystnych warunkach na https://pozyczkibaza.pl/darmowe-pozyczki / a wtedy twój dzień będzie niezapomniany
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
PawełW
gaduła
gaduła


Joined: 21 Dec 2021
Posts: 362

PostPosted: Fri 28 Jan 2022, 22:05    Post subject: Reply with quote

Stoją za nami setki zadowolonych klientów i profesjonalnie wykonanych projektów DRUK NA PŁÓTNIE warszawa https://printinghouse.pl/druk-na-plotnie/
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group