Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wykładziny pcv
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
torch
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sty 2016
Posty: 65

PostWysłany: Sob 14 Lip 2018, 21:55    Temat postu: wykładziny pcv Odpowiedz z cytatem

wykładziny pcv

Nowoczesne wykładziny wytarzane są w bardzo zaawansowanych technologiach. Nie ma więc pomieszczenia, w których wykładzina by się nie sprawdziła. Jednak planując jej ułożenie w konkretnym pomieszczeniu, warto wziąć przede wszystkim pod uwagę jego specyfikę i użytkowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjelonek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 160

PostWysłany: Pią 17 Sie 2018, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej na przykład taki sobie fajny dywan:

https://www.kochamydywany.pl/dywan-polski-agnella-book-design-isfahan-aroto-cream-we%C5%82na
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MichalinaO
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 142

PostWysłany: Sro 15 Lip 2020, 7:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wykładzina to dobry pomysł. Wybór wykładzin jest duży, a montaż łatwy. Musisz tylko pamiętać, że samo położenie wykładziny to nie wszystko by mieć komfortową podłogę - musisz też pamiętać o dobrym podkładzie pod nią. Najrozsądniejszym wyborem będzie w tym przypadku pianocarpet www.pianomat.pl/pianocarpet/ . Dzięki temu podkładowi uzyskasz efekt tzw. miękkiego podłoża, czyli po wykładzinie będzie się chodziło jak po luksusowym, grubym dywanie. Dodatkowo także dociepli podłogę oraz ja wyciszy (głownie jeśli chodzi o dźwięki uderzeniowe). Wszystko to dlatego, że to elastyczny ale równocześnie gęsty materiał, który skutecznie likwiduje mostki termiczne i akustyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maja44
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Lip 2020
Posty: 9

PostWysłany: Czw 23 Lip 2020, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy dotyczy Cię właśnie ten wątek to miej na uwadze, że znam stronę, gdzie powinnaś dowiedzieć się o wiele więcej bardzo wnoszących dużo do życia treści na ów temat. Polecam w wolnej chwili bo rzeczywiście warto według mnie - http://abc-dywany.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1043

PostWysłany: Czw 23 Wrz 2021, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Jeśli chodzi o mnie, to moim zdaniem takie Dywany 80x120 mogą całkowicie zmienić wystrój pomieszczenia. Wystarczy postawić na jakiś ciekawy kolor, a salon nabierze odpowiedniego charakteru. Dajcie znać, co wy uważacie na temat takich dodatków. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Sob 23 Paź 2021, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety ja nigdy takich rozwiązań u siebie w domu nie miałam i jestem zdania, ze na ten moment bardzo fajnie sprawdzają się dywany. W momencie gdy ktoś chce kupić fajny dywan dla dzieci to zachęcam do zajrzenia do https://homecarpets.pl/72-dywany-dla-dzieci-z-atestem gdyż właśnie tam możemy je znaleźć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Czw 4 Lis 2021, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Montaż wykładziny pcv zleciłem firmie https://montazwykladzin24.pl
Świetną mają ofertę, ciekawe wzory i szybkie realizacje.
Polecam.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sob 6 Lis 2021, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam u siebie płytki oraz panele, a na tym ułożone piękne dywany zakupione tutaj https://panidywanik.pl/84-dywany-typu-shaggy Bardzo lubię dywany shaggy, tak przyjemnie się po nich chodzi bosą stopą uśmiech Mają tu dobre ceny, od pewnego czasu tylko tutaj kupuję dywany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yours
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 144

PostWysłany: Pon 22 Lis 2021, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od tego się odchodzi, a to dlatego, że mamy lepsze wykończenia, które nie są takie z kolei niewygodne i które tak nie niszczeją. No, ale wszystko zależy od konceptu. Plus wykładziny PCV to jednak kosztują dziś tyle, co całkiem ładna płytka. No, ale jeśli na ścianie są takie płytki z cegły rozbiórkowej , to już z dołem inaczej bym kombinowała :0 .

Ostatnio zmieniony przez yours dnia Pią 15 Lip 2022, 7:31, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Wto 29 Mar 2022, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wykładziny pcv są na pewno łatwe w utrzymaniu czystości.
Jeżeli natomiast nadal jesteś posiadaczem dywanów czy wykładzin warto zamówić profesjonalne czyszczenie - polecam artykuł z którego dowiesz się ciekawych informacji https://www.kuplampe.pl/pranie-wykladzin-w-krakowie/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group