Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

usługi kurierskie
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wilczysko
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Mar 2018
Posty: 2

PostWysłany: Sob 14 Lip 2018, 8:08    Temat postu: usługi kurierskie Odpowiedz z cytatem

Jakie sa wasze doświadczenia z kurierami? Macie zawsze dostarczane przesyłki na czas? Iczy zdarzyło wam sie, że przesyłka została uszkodzona w transporcie- co wtedy robic? Jestem ciekawa Waszych opini
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nospala
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lut 2017
Posty: 6

PostWysłany: Sob 28 Lip 2018, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paczkę najlepiej za każdym razem ubezpieczać jeżeli zamawiasz coś cennego. Ja wysyłam paczki kurierskie niestandardowe, czyli duże zwykle rzeczy mam sklep z częściami samochodowymi. Zwykle sam namawiam do ubezpieczenia paczki, bądź w koszty kuriera to doliczam. Zamawiam kuriera online przez pośrednika dlatego wysyłam zwyczajnie tanio.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotr1605
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Sie 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią 31 Sie 2018, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje doświadczenie związane z usługami kurierskimi są bardzo dobre, jeżeli chodzi o odbieranie przesyłek oraz nadawanie. Kurier to gwarancja szybkiej dostawy.
_________________
Blog o żywności
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Wto 6 Lis 2018, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoją drogą, zazwyczaj przesyłki kurierskie nadajecie przez konkretnego kuriera, czy nie ma to dla was większego znaczenia? Ja właśnie szukam kuriera, który miałby przystępny cenowo cennik. Możecie mi kogoś polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaspana3
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lis 2018
Posty: 3
Skąd: Lubatowa

PostWysłany: Wto 27 Lis 2018, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdarzyło mi się kilka razy, że przesyłka była uszkodzona, ale to wtedy od razu kurierowi robiłam zwrot i nie było problemów. Nie miałam jeszcze sytuacji, żeby przesyłka przyszła spóźniona, albo wcale nie dotarła.
_________________
Sprawdź ranking pościeli i wybierz najlepszą pościel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agus123
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Kwi 2017
Posty: 57

PostWysłany: Czw 21 Mar 2019, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie miałem nigdy problemów z kurierami. Nawet sam pracowałem kiedyś jako kurier. Czasami zdarza mi się nadac paczkę za granice i też z tym nie było problemów. Korzystam z opcji takich jak śledzenie przesyłek zagranicznych dzięki czemu cały proces jest pewniejszy i prostszy oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 618

PostWysłany: Wto 26 Mar 2019, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zacząłem nadawać przesyłki za pośrednictwem tego brokera kurierskiego https://www.sendit.pl/cennik/cenniki-krajowe/ekspres_24 . Muszę wam powiedzieć, że to na prawdę wygodne. Podaję dane paczki, wybieram kuriera, a on odbiera przesyłkę ode mnie z domu uśmiech Super sprawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sikorka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 196

PostWysłany: Czw 25 Kwi 2019, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co słyszałam to bezproblemowa jest obsługa kurierska za pośrednictwem https://www.ebox24.pl/ . Paczki są dostarczane na czas w sposób nienaruszony (bez uszkodzeń) i co ważniejsze sama cena takiej usługi jest dość tania, tańsza niż gdybyśmy zamawiali kuriera przez infolinię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Sro 29 Maj 2019, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłam bardzo ciekawą stronę oferującą takie usługi kurierskie. Jest to https://allekurier.pl/, która jest przede wszystkim bardzo wygodna i łatwa w obsłudze. Usługi są wykonywane z wysoką jakością i odpowiednią ostrożnością, a także w odpowiednim tempie. Najlepsza jednak jest możliwość wybrania interesującej nas oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leffler.amani
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2019, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej korzystać z paczkomatu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group