Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Reklama
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FredzioOO
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 2

PostWysłany: Czw 12 Lip 2018, 21:50    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem

Pracuje jako kierowniczka w pizzeri. Szef postanowił zainwestować w promocję i kazał mi znaleźć firmę która zaprojektuje i wydrukuje nam ulotki. Fajną ofertę znalazłam na http://reklama-efekt.pl/ ale szukam jeszcze jakiś opinii o nich. Czy współpracowaliście może kiedyś z nimi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Pon 16 Lip 2018, 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym na twoim miejscu pogadała z szefem. Ulotki nie są już takie efektywne. Wydaje mi się że lepiej by było i dałoby to lepsze efekty jakby zainwestować w gadżety reklamowe na przykład. Takie pokrowce albo torby - http://www.izisport.pl/ super sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Wto 21 Sie 2018, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jedną z lepszych reklam internetowych jest w stanie zrobić agencja interaktywna https://solv.pl jest to zdecydowanie jedna z atrakcyjniejszych ofert marketingu jaka jest dostępna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Wto 12 Gru 2023, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie reklama to obecnie podstawa rozwoju każdego biznesu. Jeżeli jesteście zainteresowani tematem reklamy zewnętrznej, to polecam Wam sprawdzić porady w artykule na stronie - reklama zewnętrzna znajdzreklame.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 304

PostWysłany: Pon 1 Sty 2024, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reklamowanie firmy jest bardzo ważne, ale każdy przedsiębiorca, który planuje zainwestować w reklamę, powinien wiedzieć jakie są teraz bestsellery reklamowe. Decydując się na nie, można mieć pewność, że reklama będzie skuteczna, więc przyniesie oczekiwane skutki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1269

PostWysłany: Pon 22 Sty 2024, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drewniane breloki to ekologiczna alternatywa dla tradycyjnych breloków plastikowych czy metalowych. Na stronie https://pomysloweprezenty.pl/brelok-spotify-drewniany-z-twoja-piosenka dostępne są breloki, które można personalizować, co dodaje im indywidualnego charakteru. Wybór takiego breloka to nie tylko praktyczny, ale i świadomy wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Pon 5 Lut 2024, 1:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Poszukuję agencji SEO, która pomoże mi w efektywnej optymalizacji mojej strony internetowej. Interesuje mnie partner, który oferuje spersonalizowane podejście do moich potrzeb biznesowych. Czy ktoś z Was zna agencję SEO, która jest zaangażowana i skuteczna? https://szkolnictwo.pl/index.php?co=wiadomosc&id=414 Dziękuję za wszelkie sugestie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Pon 25 Mar 2024, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie na stronę reklama w internecie znajdzreklame to blog gdzie można znaleźć wiele ciekawych i pomocnych artykułów na tematy związane z reklamą i strategią marketingowa. Tam czytałam porady dla początkujących dotyczące lokalnej reklamy. Poczytajcie bo ważne i pomocne informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1269

PostWysłany: Czw 28 Mar 2024, 7:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W obecnych czasach na popularności zyskują smycze reklamowe wykonane z materiałów ekologicznych, takich jak bawełna czy bambus. Taki wybór jest odpowiedzią na rosnącą świadomość ekologiczną wśród konsumentów. Firmy, decydując się na takie smycze, podkreślają swoje zaangażowanie w ochronę środowiska. Szczegóły dotyczące tego trendu można znaleźć pod adresem https://haloursynow.pl/pl/651_artykuly-sponsorowane/26904_jakie-smycze-reklamowe-z-nadrukiem-sa-teraz-popularne.html gdzie omówiono różne rodzaje materiałów używanych do produkcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zyta12
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Cze 2020
Posty: 130

PostWysłany: Sob 6 Kwi 2024, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy, kto prowadzi własną firmę, powinien zainwestować w porządną stronę, w końcu jest to wizytówka, a zarazem reklama. Dlatego warto zlecić projekt doświadczonej firmie, takiej jak Internetowe strony www. Ich strony internetowe Łódź są funkcjonalne i nowoczesne. Mogą też zarządzać nią i treściami znajdującymi się na niej. Od razu poznacie koszt usługi, więc nie będzie zaskoczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group