Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Stoisko na targach - prośba o radę

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rozwod3
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Cze 2018
Posty: 2

PostWysłany: Czw 12 Lip 2018, 15:10    Temat postu: Stoisko na targach - prośba o radę Odpowiedz z cytatem

Cześć. Piszę do Was z pytaniem, może mi coś doradzicie. Niedługo wybieram się na targi z moją małą firmą produkującą zdrowe soki. Jest to mój pierwszy raz i szukam jakiejś firmy, która zajęłaby się moim stoiskiem – by było fajnie zorganizowane i przyciągało wzrok. Jest kilka firm w necie (np. https://www.adsystem.pl/), czy macie jakieś doświadczenie w tym temacie?

Ostatnio zmieniony przez rozwod3 dnia Pon 16 Lip 2018, 10:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Pon 16 Lip 2018, 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno jak się wybierasz na takie targi to fajnie byłoby zadbać o jakieś gadżety reklamowe. My jak jedziemy to zawsze na http://www.izisport.pl/produkty.html zamawiamy pokrowce z nadrukami. Ludzi wtedy jest więcej i stoisko ma większe zainteresowanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Sro 18 Lip 2018, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gadzęty reklamowe to na pewno podstawa. Grunt to odpowiednie fotki produktów, które sprzedajesz. Warto zainwestować w profesjonalną fotografię produktową. Ja współpracowałam jakiś czas temu z NFStudio i śmiało ich polecam Bardzo profesjonalne podejście do klienta, korzystne ceny i przede wszystkim świetne realizacje. Podchodzą z pasją do tego co robią i widać to na każdym zdjęciu. U mnie, po wprowadzeniu takich profesjonalnych zdjęć, sprzedaż wzrosła o prawie 40% także sporo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nasturcja
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Wrz 2016
Posty: 38

PostWysłany: Sro 13 Lut 2019, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o reklamę produktów spożywczych to na pewno musisz zaopatrzyć się w ladę degustacyjną. Nic tak nie przyciąga ludzi do stoiska jak poczęstunek. Na pewno zyskasz wielu klientów, gdy spróbują produkowanych soków. Drugim aspektem jest na pewno to, że taka lada musi się odpowiednio prezentować, mieć wysokiej jakości nadruki, musi być dopasowana do twoich potrzeb. W tej kwestii zgłoś się do firmy Retio https://www.retio.pl/, która ma ogromne doświadczenie w tym zakresie i która współpracuje z wieloma znanymi markami. Łączą wysoką jakość i atrakcyjne ceny, co na pewno przypadnie ci do gustu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group