Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Stół z alkoholami zamiast barmana

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arlettena
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Cze 2019
Posty: 230

PostWysłany: Pią 5 Maj 2023, 6:30    Temat postu: Stół z alkoholami zamiast barmana Odpowiedz z cytatem

Hej hej ! Stół z alkoholami zamiast Drink Bar . Ktoś tak zrobił ? Pokażcie zdjęcia proszę .
Jaki alkohol wybrać? Jaka ilość Wesele na ok.150 osób .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pią 5 Maj 2023, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z całą pewnością stół z alkoholami do montowania drinków samemu jest dużo tańszym rozwiązaniem. Pewne jest to że jak z baru korzysta może 50/60% gości to z własnej produkcji koktajli jeszcze mniej takich osób będzie. Zatem można kupić trochę alkoholi i dodatków ale bez szału. Automatycznego barmana lepiej sobie odpuścić. Ja polecam usługę barmańską i nie tylko dlatego, że takie realizuje ale na kilku weselach z barmanem byłem i jest to super dodatek.
https://weddingsisters.pl/gdzie-kupowac-dobre-alkohole-na-imprezy-bez-przeplacania/
Możesz sobie zerknąć również tutaj. Jest kilka porad jak nie przepłacić przy kupowaniu alkoholi na wesele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartek131
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sie 2021
Posty: 164

PostWysłany: Pią 19 Maj 2023, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku wszelkie dekoracje na ślub i wesele zamówiłam w polecanym mi sklepie internetowym - https://www.slubnezakupy.pl/402-dla-panny-mlodej , ponieważ cenię sobie jakość w rozsądnej cenie. Jakie Wy macie zdanie na temat oferty tego sklepu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group