Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Problemy samochodowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Czw 4 Lis 2021, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

klarka12 napisał:
Ja na szczęście nie mam większych problemów ze swoim samochodem. Co prawa ostatnio światla coś mi szwankowały, ale zdecydowałam się na zakup dwr.com.pl/swiatla-do-jazdy-dziennej-led-cat-324]światła dziennei ich wymianie, więc można powiedzieć, że problem jest już rozwiązany.


żadne auto nie jest wieczne , zawsze przyjdzie moment gdzie trzeba odwiedzić warsztat.
Mnie ostatnio potrzebne było lakiernictwo i znalazłem usługi i zakład który zrealizował moje wymagania.
Polecam https://blacharstwo24.waw.pl/


Ostatnio zmieniony przez Kazikdobry dnia Sro 25 Sty 2023, 20:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Pon 8 Lis 2021, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się auto zepsuje to trzeba lawetę wzywać. Czasem po prostu innego wyjścia nie ma. Mi ostatnio pomagała auto laweta Poznań i okolice: https://lawety.w.poznaniu.pl/ . Polecam ich usługi gdybyście mieli problemy ze swoim autem w Poznaniu oraz okolicach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 177

PostWysłany: Pon 8 Lis 2021, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim największym problemem samochodowym była jego sprzedaż. Myślałam że to rzecz, która nie może być trudna. Jak się okazało dla kogoś kto nigdy nie miał do czynienia z takim tematem może. Szybko zrezygnowałam z tego pomysłu i szukałam innego rozwiązania. Genialnym w moim przypadku okazał się skup samochodowy, który znalazłam na https://autoskupslask.com/auto-skup-chorzow/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Wto 9 Lis 2021, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poruszając się samochodem narażeni jesteśmy na różnego rodzaju zdarzenia. U mnie awaria pojazdy była na tyle poważna że koniecznie musiałam rozejrzeć się za pomocą drogową w najbliższej okolicy. W pobliżu znalazłam https://e-laweta.com.pl/ i zadzwoniłam. Dzięki sprawnej interwencji tych fachowców mój samochód szybko znalazł się w warsztacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oreilly.toy
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lis 2021
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 10 Lis 2021, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli masz problem z samochodem no to na pewno musisz udać się do serwisu. Pamiętaj też o regularnym przeglądzie. No a jeżeli chodzi Ci o sprawy kosmetyczne, no to polecam Ci dobrego lakiernika.
_________________
wyciąganie wgnieceń
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Czw 27 Sty 2022, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro macie problem ze swoim samochodem, to lepiej nie ryzykowac. Jak szykuje wam się jakiś dalszy wyjazd, to lepiej zdecydować się na wynajem samochodów Warszawa i mieć pewność, że bezpiecznie dojedziemy do miejsca docelelowego. Mówię wam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dedrylowi23
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Sty 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pią 28 Sty 2022, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co myślicie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia3
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2022
Posty: 42
Skąd: wroclaw

PostWysłany: Pon 7 Lut 2022, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie być przygotowani na najczęstsze awarię samochodu polecam wpis na blogu najlepszeotwieranie, który właśnie tej tematyce jest poświęcony. Sama jestem perfekcjonistką więc na takie ewentualności chcę być przygotowana. Może komuś się przyda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Pon 21 Lut 2022, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z samochodem większych problemów nie miałam, jednak zaczął tracić na mocy i ratunkiem okazał się chip tuning - silnik po wgraniu nowej mapy zaczął lepiej pracować i przy okazji kopcić. Zanim jednak zdecydowałam się na tuning to na stronie https://www.autoservicemanager.pl/chip-tuning-czym-jest-i-czy-ma-wplyw-na-cene-oc-i-ac/ przeczytałam o tym, czy nie wpłynie to na zwiększenie składki OC, jednak nic nie musiałam dopłacić. Obowiązkiem jest natomiast poinformowanie ubezpieczyciela o chipie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zofia09
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lut 2022
Posty: 2

PostWysłany: Sro 23 Lut 2022, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet nie chcę sobie wyobrażać, ile stresu musiało to wszystkich kosztować! Ja na szczęście nie miałam takich przygód, ale jeśli kiedykolwiek miałabym problem z autem, od razu zadzwonię do https://www.drogowa-pomoc.wroclaw.pl/ bo moi znajomi korzystali z ich usług już niejednokrotnie i zawsze chwalili za błyskawiczną pomoc!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group