Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Problemy samochodowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pon 14 Cze 2021, 7:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdym samochodzie mogą doskiwerać nam jakieś problemy i trzeba się po prostu z tym liczyć. Niemniej jednak, uważam że warto mieć namiar na sprawdzony warsztat, gdzie bez problemu ze wszystkim sobie poradzą. Ja ostatnio zdecydowałam się na usuwanie adblue wrocław i muszę wam powiedzieć, że to była dobra decyzja z mojej strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miśkaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Sty 2021
Posty: 63

PostWysłany: Nie 20 Cze 2021, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie na szczęście jakoś większych problemów nie mam z samochodem, wszystko sprawnie działa i jestem zadowolona. Coraz częściej też sama poświęcam czas na dbanie o moje cztery kółka. W sieci znajduje dużo najróżniejszych porad na ten temat Jak przygotować samochód na wiosnę .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 639

PostWysłany: Wto 22 Cze 2021, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie ofertę autoryzowanego dealera Citroen w Łodzi. W ofercie ich usług znajdziecie naprawy lakiernicze citroen oraz wiele innych napraw oraz całkowity serwis.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ainossonia
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Cze 2021
Posty: 8

PostWysłany: Sro 30 Cze 2021, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzenie które pozwala na połączenie się z wewnętrznym komputerem pojazdu, który kontroluje i monitoruje pracę silnika, skrzyni biegów, układu hamulcowego czy chłodniczego to tester diagnostyczny. Jeśli zastanawiacie się jaki zakupić to poczytajcie artykuł https://ias24.eu/aktualnosci,jaki-tester-diagnostyczny-wybrac,25137.html tutaj są pomocne informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Czw 1 Lip 2021, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z samochodem nie ma żartów. Jeśli jest nie do końca sprawny, to trzeba rozważyć naprawę. Bezpieczeństwo jest najważniejsze, w szczególności jeśli problem dotyczy układu hamulcowego. Polecam wam zapisać sobie namiar na https://sklep.breck.pl/ gdybyście kiedyś byli zmuszeni wymienić klocki i tarcze hamulcowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aldegunda
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 293

PostWysłany: Wto 6 Lip 2021, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z pomocą drogową. Oni powinni wiedzieć, jak załatwić tę całą procedurę. Sądzę, że odpowiednim rozwiązaniem będzie pomoc drogowa, auto holowanie w Poznaniu Maciej Prosiński: http://www.pomocdrogowapoznan.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kryśminia
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 2

PostWysłany: Sro 18 Sie 2021, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio dałam swojemu samochodowi drugie zycie.. Very Happy zainwestowałam i po długim czasie podjęłam najlepszą decyzję, jaką jest chip tuning.. no powiem Wam że wzrost mocy zauważalny tak samo jak oszczędność pieniędzy na paliwie Very Happy zobaczcie sobie, mi robili fachowcy z https://proracing24.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miroslaw2221
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 109

PostWysłany: Sro 18 Sie 2021, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajdziesz na stronie Dodatek do paliwa możecie kupić dosłownie wszsytko co potzrebujecie do silnika swojego samochodu. W szybki sposób możecie kupić i oczywiście wygodnie. Doposażenie samochodu w taki sposób może zaoszczędzić ci pieniędzy oraz czas. Akcesoria motoryzacyjne które tam kupicie na pewno przydadzą się w obsłudze twojego samochodu,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tuja
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 146

PostWysłany: Pią 3 Wrz 2021, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem bywa tak, że problem z samochodem jest na tyle poważny że konieczne jest wezwanie pomocy drogowej. Ja szukałam kogoś w konkretnym miejscu jak najbliżej miejsca mojego postoju. Zdecydowałem się na skorzystanie z usług https://e-laweta.com.pl/tania-laweta-katowice/ i zapisałam sobie namiar na nich. Nigdy nie wiadomo kiedy znowu może okazać się potrzebny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pią 24 Wrz 2021, 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na szczęście nie mam większych problemów ze swoim samochodem. Co prawa ostatnio światla coś mi szwankowały, ale zdecydowałam się na zakup światła dzienne i ich wymianie, więc można powiedzieć, że problem jest już rozwiązany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group