Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przedłużanie włosów
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilkap94
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 29

PostWysłany: Sro 20 Cze 2018, 12:29    Temat postu: Przedłużanie włosów Odpowiedz z cytatem

Hej kobietki! Czy na ślub przedłużacie włosy, robiłyście coś takiego? Moje wesele coraz bliżej, a ja bardzo chcę ubrać się w takim stylu boho, mam koronkowa suknię i chciałabym wianek, a do tego marzą mi się długie włosy skręcone w fale. Tylko że moje naturalne są dość krótkie i na pewno nie zdążą urosnąć tyle smutny dlatego zastanawiam się nad przedłużaniem. Słyszałam o metodzie nano, że ona jest delikatniejsza dla cebulek i wygląda bardziej naturalnie... Czy to dobry pomysł?

Co sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sulas
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 76
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 26 Cze 2018, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchaj, ja o przedłużaniu włosów nic nie wiem, ale sztuczne rzęsy to super sprawa. Warto się zapoznać z tym tematem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Sro 4 Lip 2018, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałam, że przedłużanie włosów bardzo niszczy nasze włosy i je osłabia. Warto jeszcze przemyśleć ten temat. Nie lepiej byłoby zdecydować się na perukę? Zauważyłam, że są one teraz bardzo popularne. W Krakowie jest świetny sklep z perukami, mogę go wam polecić bez zastanowienia. Sprawdźcie sami https://perukikrakow.pl/sklep-z-perukami-krakow/ . Duży wybór, przystępne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carol21
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią 27 Lip 2018, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dokładnie to samo zdanie co mój poprzednik... Nic dodać oraz nic ująć z jego wypowiedzi...
_________________
(...) nie widziałem jeszcze ludzi, którzy spotkaliby się w dobrym miejscu życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MatMat12
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sie 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto 28 Sie 2018, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie znajomi będą w stanie świetnie w tej materii doradzić. Z moich doświadczeń wynika, że naprawdę się to może opłacić.
_________________
Dla chcącego nic trudnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fionnka009
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 130

PostWysłany: Pon 22 Paź 2018, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z przedłużeniem nie ma żadnego problemu, gorzej jest zdecydowanie w przypadku gdy chodzi o wypadające, osłabione wlosy. Tu nie zawsze pomagaja kosmetyki, a nawet i leki. Proponowane zabiegi na łysienie od https://www.drturowski.pl/pl/lysienie.html na pewno będą jednym z lepszych wyjść na rozwiązanie tego problemu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emilkap94
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 29

PostWysłany: Wto 18 Gru 2018, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No na wypadanie włosów to jedyne wyjście - iść do trychologa. Specjalista zrobi badania i jak coś jest nie tak to dobierze odpowiednią terapię. Bardzo dobry trycholog jest w salonie Miraflores, p. Elwira, to ten sam salon w którym ostatecznie zrobiłam laserowe przedłużanie włosów uśmiech polecam, jest bardzo dobrą specjalistką, uratowała mojej koleżance włosy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 213
Skąd: Lubin

PostWysłany: Pią 28 Gru 2018, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem aż taka przekonana do tego przedłużania włosów. Wiadomo, że jak sobie panna młoda coś wymarzy to aż ciężko zmienić zdanie, ale może warto poradzić się fryzjera? Na na taką próbną fryzurę umówiłam się w the Place w Warszawie i oni mi zaproponowali mega super warkocza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KowalskaA
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 64

PostWysłany: Wto 8 Sty 2019, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uważam że powinniscie się udać do trychologa. Tacy lekarze najlepiej znają się na problemach z włosami. W mojej okolicy jest bardzo polecana Pani trycholog http://www.trycho-diagnostyka.pl Zajrzyjcie sobie na jej stronkę i zapoznajcei się z wszystkimi zabiegami jakie są w jej ofercie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stobejczyk
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 25

PostWysłany: Pon 14 Sty 2019, 2:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak masz krótkie włosy, albo bardzo słabe, to taki zabieg jest bardzo wskazany, daje bardzo ładny efekt we fryzurze ślubnej. O tym jak takie fryzury powinny wyglądać poczytasz w artykule http://portalfryzjera.pl/fryzury-slubne/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group