Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Suchy szampon

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 212

PostWysłany: Sro 20 Paź 2021, 11:23    Temat postu: Suchy szampon Odpowiedz z cytatem

Pomóżcie mi dziewczyny. Dosyć często korzystam z suchych szamponów, ale niestety nie znalazłam jeszcze takiego, który będzie dla mnie wystarczająco satysfakcjonujący.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 304

PostWysłany: Czw 21 Paź 2021, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam to samo... Każdy szampon sklejał i obciążał włosy, a po godzinie znów wyglądały nieświeżo. Długi i fajny efekt świeżości bez obciążenia dał mi suchy szampon z wyciągiem z mleczkiem z owsa, który Ci polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaja98
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Cze 2021
Posty: 58

PostWysłany: Pią 22 Paź 2021, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam włosy mocno przetłuszczające się i nie wierzyłam, że jakikolwiek szampon pomoże mi na dłużej. A jednak suchy szampon z wyciągiem z pokrzywy do włosów przetłuszczających się od marki klorane jest rewelacyjny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pacocha.shaun
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Paź 2021
Posty: 4
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Sob 23 Paź 2021, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam suchy szampon Batiste.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Sob 23 Paź 2021, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie oba suche szampony od klorane są dobre, więc warto inwestować w oba. Chyba, że masz serio duży problem z przetłuszczającymi się włosami. Wtedy wybierz ten z wyciągiem z pokrzywy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 212

PostWysłany: Nie 24 Paź 2021, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wasze rady są naprawdę pomocne, więc dziękuję wam za nie i za poświęcony czas. Na pewno wybiorę suchy szampon dopasowany do mnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hanusiek11
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 111

PostWysłany: Pon 22 Lis 2021, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja używam suchy szampon z wyciągiem z mięty nadwodnej Klorane. Ma bardzo świeży zapach i świetnie odświeża włosy. Efekt jest długotrwały, więc polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alka223
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Lis 2021
Posty: 165

PostWysłany: Sro 24 Lis 2021, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszy suchy szampon to w moim przypadku Klorane z wyciągiem z pokrzywy. Żaden szampon nie radził sobie z długotrwałym odświeżeniem moich przetłuszczających się włosów, jak ten.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 396

PostWysłany: Pon 18 Lip 2022, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając przede wszystkim wysokiej jakości szamponów oraz odzywek do swoich włosów to tutaj polecam zajrzeć do https://davines.pl/produkty/szampon/ gdzie można trafić na naprawdę sporo propozycji w zależności od konkretnych potrzeb i typu włosów. Licząc jednocześnie na dobry stosunek jakości do ceny, więc na pewno się pozytywnie przekonacie i uporacie z tym dość uciążliwym i często wstydliwym problemem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group