Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sala w województwie mazowieckim
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Czw 7 Cze 2018, 12:15    Temat postu: Sala w województwie mazowieckim Odpowiedz z cytatem

No właśnie ja się poważnie zastanawiam nad tym, jakie miejsce na wesele wybrać. Na pewno będzie to województwo mazowieckie ale ciężko mi powiedzieć, jaki lokal. Myślę, że najlepiej jakaś sala konferencyjna. Znacie jakąś dobrą bazę tego typu obiektów? Najlepiej gdzieś w internecie, gdzie znajdę wiele różnych ofert.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Czw 7 Cze 2018, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My byliśmy ostatnio na kaszubach na weselu w sali http://www.krzewirog.pl/ - a w sumie to karczma. Pięknie wszystko było przygotowane a jedzenie pyszne, dawna się tak nie najadłam na weselu język ale okolica też piekna i super ogrod maja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Pon 11 Cze 2018, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koleżanka pisała o województwie mazowieckim więc nie wiem, co do tego mają Kaszuby uśmiech Faktycznie hotel wyposażony w sale konferencyjne może być dobrą opcją. Zajrzyj koniecznie do wyszukiwarki http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/mazowieckie/. Wiele hoteli przystosowanych jest do organizacji nie tylko konferencji ale też różnych innych eventów. Widzę, że można tam znaleźć wiele ciekawych obiektów - każdy z nich dysponuje innymi udogodnieniami ale na pewno coś dla siebie wybierzesz. Przykładowo w Serocku znajduje się Hotel Warszawianka - jest to ogromny obiekt, który posiada aż 34 sale konferencyjne i 1000 miejsc noclegowych! W jednym czasie może się tam odbywać kilka różnych imprez. No i nie muszę chyba pisać o jego świetnej lokalizacji nad rzeką uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Wto 12 Cze 2018, 7:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie i okolicach akurat jest tyle ciekawych obiektów, że z wyborem raczej nie powinniście mieć problemów. Poszperajcie trochę w sieci - to już jest kwestia odpowiedniego wyboru, a decyzja należy tylko do Was. Możliwości jest mnóstwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 13 Cze 2018, 7:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że województwo mazowieckie to faktycznie najlepsza okolica na organizację tego typu konferencji. Obiektów jest mnóstwo - do wyboru do koloru - w mieście, poza miastem, kto co chce. Sama kiedyś byłam na konferencji w Hotelu Warszawianka i bardzo mi się podobało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysia99
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2017
Posty: 143

PostWysłany: Sro 20 Cze 2018, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swoj ślub miałam w Kaniach pod Warszawą. Zdecydowaliśmy sie z mężem (już mężem Very Happy ) na Dom Weselny Astoria - http://www.domweselnyastoria.pl
Zależało nam na dużej sali, eleganckiej w spokojnej okolicy i ta właśnie taka jest uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kora45
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Maj 2018
Posty: 4

PostWysłany: Sro 20 Cze 2018, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi bardzo spodobała się ta sala weselna pod Warszawą - http://www.hotellamberton.pl/wesele/. Wszystko znajduje się w hotelu, więc goście od razu będą mieli zapewniony nocleg i nie będzie trzeba szukać go oddzielnie. Do tego do wyboru są aż trzy sale weselne, więc możecie wybrać taką, która będzie dla Was najbardziej odpowiednia pod kątem wyglądu czy wielkości. Do tego bogate menu, z możliwością dokupienia dodatkowych dań i przekąsek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julciak
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 30

PostWysłany: Sob 23 Cze 2018, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Województwo mazowieckie jest duże, sal weselnych mnóstwo. Jak coś od siebie mogę polecić to 6km od Ostrołęki zajazd Borowik. Dwa razy byłam tam na weselu i raz na komunii, wszystkie imprezy 10/10. Lokalizacja ogromny plus, niby blisko miasta ale w sąsiedztwie lasów, powietrze zupełnie inne. Jedzenie mają dobre, duże porcje i w rozsądnych cenach. Sala weselna nowoczesna, gustownie urządzona, robią piękne dekoracje również świetle z czym się nigdzie indziej jeszcze nie spotkałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tośka001
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 94

PostWysłany: Pon 25 Cze 2018, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na mnie ogromne wrażenie zrobiło https://www.amore-plock.pl/ . Zarówno otoczenie na zewnątrz, ogród, piękna, zadbana roślinność, jak i wewnątrz. Gustowne sale, są też miejsca noclegowe dla gości, sama korzystałam będąc tam na weselu. Sama organizacja imprezy na wysokim poziomie uważam, z dbałością o każdy szczegół.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mintoy
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Cze 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto 26 Cze 2018, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sądzę, że warto w tym temacie poszperać w Internecie. To się naprawdę może okazać bardzo dobrym wyjściem uśmiech
_________________
Trzymaj się z daleka od ludzi, którzy chcą ograniczyć twoje ambicje. Mali ludzie zawsze to robią, ale wielcy, zawsze dają ci poczuć, że tez potrafisz być wielki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group