Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

mieszkania na sprzedaż
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Sob 25 Sie 2018, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzcie oferte http://ronson.pl/tips/dlaczego-warto-wykonczyc-mieszkanie-deweloperem/ - według mnie bardzo dobre mieszkania w Warszawie, w bardzo dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sulas
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 76
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 31 Sie 2018, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też znam bardzo dobrego dewelopera uśmiech Teraz buduje takie mieszkania w Wejherowie uśmiech Zastanawiamy się z mężem czy nie kupic pod wynajem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sob 17 Lis 2018, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł jest bardzo dobry. Sama.o tym myślałam ale nie wiem czy nie lepiej kupić mieszkania z widokiem na morze pod wynajem, takiego jakie widziałam na osiedlu Baltica Towers, tam więcej na takim mieszkaniu zarobisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KaroKaro28
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Sty 2019
Posty: 13
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 8 Sty 2019, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o domy białołęka to polecam Afisz-nieruchomości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eloe
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lip 2019
Posty: 65

PostWysłany: Wto 2 Lip 2019, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze można zamówić usługi remontowo-wykończeniowe biura i mieszkania po wynajmie Warszawa i kupić nie całkiem nowe mieszkanie, to może być czasem korzystniejsze, bo słyszałam o różnych sytuacjach z deweloperami...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnMa
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 49

PostWysłany: Pon 8 Lip 2019, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też chcielibyśmy kupić z mężem dom w okazyjnej cenie- do remontu, którym w większości sami się zajmiemy. Niestety nie możemy znaleźć nic odpowiedniego. Znacie jakieś biuro nieruchomości mrągowo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Judy52
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 32

PostWysłany: Wto 9 Lip 2019, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przy remoncie mieszkania (szczególnie takiego, do którego chcemy się przeprowadzić) warto zatrudnić odpowiednią ekipę - mi bardzo pomogła wykańczanie wnętrz mieszkań pod klucz kraków polecam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Czw 25 Lip 2019, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawą ofertę mieszkań na sprzedaż posiada deweloper http://aipoznan.pl/ w Poznaniu. Moja znajoma niedawno kupiła mieszkanie właśnie od nich i jest bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolor76
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 41

PostWysłany: Pią 26 Lip 2019, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed zakupem mieszkania albo domu koniecznie trzeba podpisać umowę, ale jeśli potrzebujemy czasu, to warto też podpisać coś takiego jak
umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości. W tym artykule jest to fajnie opisane: https://kruczek.pl/jak-napisac-umowe-przedwstepna-sprzedazy-domu/ no i jest też sposób, jak napisać umowę przedwstępną sprzedaży nieruchomości, żeby wszystko się zgadzało
_________________
sklep akwarystyczny online
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ememes
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Lip 2019
Posty: 6

PostWysłany: Sro 31 Lip 2019, 10:37    Temat postu: Zakup mieszkania Odpowiedz z cytatem

Myśmy rozważali kupno mieszkania na kredyt od dewelopera. Ostatecznie znaleźliśmy ogłoszenie sprzedaży małęgo mieszkania na rynku wtórnym na Częstochowiaku https://www.czestochowiak.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group