Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie cienie do powiek wybrać?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Pią 18 Maj 2018, 18:50    Temat postu: Jakie cienie do powiek wybrać? Odpowiedz z cytatem

Jakie cienie do powiek najlepiej wybrać na poprawiny?
Myślicie, że można coś mocniejszego niż na ślub?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Nie 20 Maj 2018, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że można na poprawiny już coś nieco więcej poszaleć, ale też bez przesady.
Na przykład tutaj zobacz sobie cienie do powiek od Makeup Revolution.
Wydaje mi się, że jeśli będziesz się trzymać tej tonacji, to nie narobisz sobie siary uśmiech
Zresztą zobacz też inne, jakie ma u siebie ta drogeria internetowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Pią 1 Cze 2018, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie makijaż oka jest niesamowicie ważny, on robi największą "robotę". Zamówiłam sobie nawet nowe cienie na https://kontigo.com.pl/makijaz.html - chce poćwiczyć więcej opcji makijażu miedzy innymi smokey eye
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Sob 9 Cze 2018, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na co dzień jak się maluję staram się dobierać cienie kolorystycznie do ubrania, nie jestem profesjonalistką w malowaniu, ale daje radę. Chyba że mam jakieś ważne spotkanie, wesele imprezę rodzinną to wtedy idę do salony Body Bar i tam robią mi makijaż wieczorowy Warszawa to moje ulubione miejsce gdzie Panie są profesjonalistkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pon 25 Cze 2018, 6:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardizej mozna pomalować się mocniej. Zaszalej z jakimś kolorkiem, mocniej wytuszuj rzesy ( mozesz również spróbować przyczepić sobie sztuczne rzęsy - nie jest to wbrew pozorom takie trudne jak się wydaje, ostatnio spróbowałam i powiem Ci, ze są nawet wygodne)

Co do cieni to przejrzyj sobie je tutaj:
https://darmarsklep.pl/cienie-do-powiek

W sklepie ostatnio mieli sporo promocji. Naprawdę godne do wzięcia pod uwagę są cienie od Make up Revolution. Bardzo dobra jakość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Sob 25 Sie 2018, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio kupiłam sobie cienie, o których dowiedziałam się ze strony http://www.zareczona.pl/matowe-cienie-do-powiek/ są one bardzo dobre i nie zmywają się tak szybko jak te co miałam poprzednio, a ich cena także jest spoko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dinno29
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sie 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto 28 Sie 2018, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się w tym temacie doradził znajomych. Sądzę, że to może być najlepsze z możliwych rozwiązań.
_________________
Oczy są zwierciadłem duszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiapora
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 16

PostWysłany: Nie 7 Paź 2018, 17:40    Temat postu: podkład Odpowiedz z cytatem

Podstawą makijażu jest odpowiednia pielęgnacja. Jestem posiadaczką dojrzałej cery i oczekuje bardzo dużo od podkładu. Świetnie sprawdza się u mnie podkład kryjący z eshopannabelle. Nie wchodzi w zmarszczki i nie podkreśla suchych skórek. Równie dobrze sprawdza się u mojej córki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 8 Paź 2018, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierz taki kolor cieni, który będzie do Ciebie pasował. Wejdź na przykład na stronę drogerii internetowej Malahit: https://malahit.pl/. Tam znajdziesz całe mnóstwo kosmetyków - zarówno do makijażu, jak i do pielęgnacji. Koniecznie się rozejrzyj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Pią 4 Sty 2019, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na makijaż permanentny ? Bo ja właśnie się na niego zdecydowałam ( brwi, usta i kreski) i moje problemy z makijażem się skończyły. A dzięki temu że skorzystałam z usług Dominiki Kossakowskiej z warszawskiego salonu Jest Pięknie wygląda on bardzo naturalnie.Dominika to najlepsza linergistka z dużym doświadczeniem, spokojnie można się oddać w jej ręce i jestem pewna, że będzie zadowolone z efektu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group