Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

podróż

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anastazja68
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Kwi 2021
Posty: 56

PostWysłany: Sro 2 Cze 2021, 10:02    Temat postu: podróż Odpowiedz z cytatem

Cześć! Ja z mężem na podróż poślubną wybraliśmy się do Tajlandii. Zdecydowaliśmy się polecieć z biurem Trade & Travel Company i byliśmy bardzo zadowoleni. Świetna organizacja wycieczki, korzystna cena i wszystko zgodne z opisem. Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 2 Cze 2021, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Większość osób decyduje się jednak na podróż własnym samochodem. Warto wiedzieć, że do takiej podróży musimy odpowiednio przygotować auto. Tutaj poczytacie na ten temat więcej: https://www.pomocdrogowa.w.poznaniu.pl/jak-zaplanowac-podroz-samochodem-na-wakacje/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1273

PostWysłany: Sro 9 Cze 2021, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy chodzi o samą podróż to ja jestem przekonana, że zawsze wybierajmy takie miejsca w których czujemy się najlepiej. Ja właśnie w tym roku chcę odkrywać Tatry Słowackie i mam nadzieję, że mi się ten wyjazd uda. Po przeczytaniu artykułu https://kioskpolis.pl/ubezpieczenie-tatry-slowackie/ wiem również jakie ubezpieczenie na ten wyjazd będzie potrzebne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pablo123
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Cze 2021
Posty: 8

PostWysłany: Pią 11 Cze 2021, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem w Tajlandii z Itaką uśmiech Także polecam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tutti.frutti
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Cze 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pią 11 Cze 2021, 13:32    Temat postu: podróż Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, czy teraz w czasie pandemii, wybieracie się w podróż poślubną? Ja właśnie się zastanawiam, czy warto się w to pchać? Zawsze marzyła mi się Lizbona, ale obecnie trzeba mieć negatywny wynik testu, wykonany na 72h przed wylotem. Nie wiem, czy chcę mi się w przedślubnym, ślubnym zamieszaniu jeszcze o tym myśleć. A może jakieś inne miejsce polecicie, gdzie nie trzeba robić testu i nie jest obowiązkowa kwarantanna?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tuja
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 146

PostWysłany: Wto 15 Cze 2021, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W podróży każdemu może zdarzyć się usterka opony. Moja była na tyle poważna, że dalsza jazda była wykluczona. Nie pozostało mi nic innego jak poszukać jakiegoś zakładu wulkanizacyjnego w najbliższej okolicy. Tutaj https://wulkanizator.com.pl/wulkanizacja/ znalazłem firmę, która świadczy usługi mobilne. Moim zdaniem to najlepsza opcja dla każdego kierowcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonik
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 191

PostWysłany: Pią 18 Cze 2021, 8:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do wyjazdów to ja uważam, że nasz kraj jest tak piękny, że warto najpierw go zwiedzić a dopiero potem udać się gdzieś za granicę. Dlatego też sprawdzam jakiego typu atrakcje można liczyć i gdzie. I tak też między innymi znalazłam spływy sanok które nie powiem bardzo ciekawym pomysłem jest. Bo taki spływ to super sprawa musi być.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eugene.bartoletti
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Cze 2021
Posty: 1
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sob 19 Cze 2021, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z mężem na naszej podróży poślubnej byliśmy na nartach w Alpach. Obydwoje jesteśmy wielkimi fanami jazdy na nartach. Wylegiwanie się na plaży to raczej nie jest rozrywka dla nas. W każdym razie było cudownie i nigdy nie zapomnę tego wyjazdu.
_________________
wyjazdy na narty w Alpy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiulka
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Cze 2021
Posty: 20

PostWysłany: Pon 28 Cze 2021, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam w Tajlandii z biurem podróży Itaka i muszę przyznać, że to wspaniałe miejsce uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group