Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gabinet medycyny estetycznej Warszawa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Nie 23 Wrz 2018, 10:45    Temat postu: Gabinet medycyny estetycznej Warszawa Odpowiedz z cytatem

Witam, poszukuję jakiś salon/dobry gabinet medycyny estetycznej w Warszawie, czy mógłby mi ktoś coś poradzić? może sami byliście, korzystaliście z takich usług? podzielcie się swoimi opiniami i przeżyciami, Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Sro 26 Wrz 2018, 8:00    Temat postu: Re: Gabinet medycyny estetycznej Warszawa Odpowiedz z cytatem

berka napisał:
Witam, poszukuję jakiś salon/dobry gabinet medycyny estetycznej w Warszawie, czy mógłby mi ktoś coś poradzić? może sami byliście, korzystaliście z takich usług? podzielcie się swoimi opiniami i przeżyciami, Pozdrawiam


Do tej pory korzystałam z dwóch zabiegów

botoksu na lwią zmarszczkę, aktualnie chodze regularnie co pół roku. mam mocna mimikę i zmarszczka szybko się tworzy

mezoterapii - bardzo się bałam bo w grę wchodzi wiele zastrzyków, jednak jestem bardzo zadowolona, bo zabieg okazal sie bardzo odżywczy i ożywił skórę lepiej niz niejeden krem jaki stosowałam.

Na oba zabiegi chodziłam do tej kliniki https://ursynow-ame.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sulas
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 76
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 28 Wrz 2018, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak w Warszawie, ale w trójmieście najlepszą opinią cieszy się http://sopockafabrykaurody.pl/. Nie chcesz może wpaść nad morze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Pią 16 Lis 2018, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w Warszawie bez dwóch zdań Klinika Miracki - https://klinikamiracki.pl/laseroterapia/ Mają bardzo dobrą doświadczoną kadrę, świetnych specjalistów. Do tego nowoczesne urządzenia. Ja ogólnie z wizyt u nich jestem niesamowicie zadowolona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Nie 18 Lis 2018, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna sprawa takie zabiegi, sama bylam na zabiegach https://modelowaniesylwetki.net/ w Bienkowscy Clinic w Czestochowie akurat, ale jestem ogromnie zadowolona z efektow, bo sa widoczne na pierwszy rzut oka!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emilkap94
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 29

PostWysłany: Wto 18 Gru 2018, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić klinikę Krajewski, byłam tam parę razy na zabiegach laserowych żeby usunąć blizny i ślady po trądziku, byłam bardzo zadowolona, teraz moja koleżanka usuwa rozstępy u nich i też chwali, więc nic się nie zmieniło w tej kwestii uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group