Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sala weselna, hotel, a może coś w plenerze?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 9 Maj 2018, 16:56    Temat postu: Sala weselna, hotel, a może coś w plenerze? Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie uśmiech

Napiszcie co Wam bardziej przypada do gustu uśmiech
Ja osobiście uwielbiam śluby w plenerze, ale zawsze trzeba mieć plan B, gdyby pogoda nie wypaliła oczko
_______________
http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sro 23 Maj 2018, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o mnie chodzi to bardzo mi się podobała sala weselna http://albizja.pl/ na Mazurach, praktycznie znajduje się w samym Szczytnie, sala ma bardzo ładny nowoczesny wystrój i bardzo miłą obsługę, jedzenie też było przepyszne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mendzelejew001
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Mar 2018
Posty: 23

PostWysłany: Pią 25 Maj 2018, 6:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plener jest zbyt ryzykowny chyba:P No ale są takie opcje na salach weselnych żeby w razie niepogody przenieść się z pleneru na sale. Z tego co wiem to w Hotelu Lamberton organizują plenerowe wesela warto się tam rozejrzeć. Również mają nowoczesne centrum konferencyjne pod Warszawą http://www.hotellamberton.pl/konferencje/ dla klientów biznesowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnMar
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 165

PostWysłany: Sob 26 Maj 2018, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zeszłym roku kolezanka planowala ślub w plenerze pod namiotami ale dwa tyg przed weselem były straszne burze i namiot zmiotło a oni musieli na szybko szukac jakiejkolwiek sali by wesele sie odbylo. Dlatego ja postawiłam na sale tak dla pewnosci Very Happy Wybraliśmy zajazd Hetman pod Lublinem http://hetman-luszczow.pl/ bo bylam tam wczesniej na komunii chrześnicy i wiem ze miejsce spisuje sie na medal uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela123
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 32

PostWysłany: Wto 29 Maj 2018, 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pięknie jest w Janowie Podlaskim, na Zamku. Wspaniałe miejsce na ślub! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Pon 4 Cze 2018, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas z taką pogodą to ja bym chyba nie ryzykowała w plenerze brać ślubu. Chyba że gdzieś za granicą w ciepłych krajach to może, ale nie u nas. Wybierz lepiej dom weselny, oni wszystko za Ciebie zorganizują, A Tobie na głowie to zostanie jedynie cieszenie się tym wyjątkowym dniem i później wspomnienia, że było tak wyjątkowo. Z moją koleżanką ostatnio przeglądałyśmy ofertę na śląsku, bo jedna z naszych przyjaciółek wybiera się zażegnać stan panny i poleciłyśmy jej Rafael w okolicach Dąbrowy Górniczej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Czw 7 Cze 2018, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A znacie karczmę http://www.krzewirog.pl/ w Chmielnie? tam są piękne wesela, cudny ogród mają i bardzo ładne wnętrzne które jak jest przystrojone to jeszcze większego uroku nadaje uśmiech do tego super ogród i dobra kuchnia -> świetne wesele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 9 Cze 2018, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W majówke kuzynka robiła wesele tutaj http://www.karczma-paradise-wadowice.pl/ W życiu nie bylam na lepszej imprezie. Raz że klimat taki prawdziwie góralski, dwa jedzenie petarda. Bylo doslownie wszystko co tylko zwiazane z typowa kuchnia polska no i atmosfera! A wieczorem zrobili nam grilla oczko No kocham te karczme i w zyciu nie jadłam lepszej kwaśnicy - nawet w samym zakopanem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fidzi4
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 7

PostWysłany: Pią 15 Cze 2018, 7:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem świetnym pomysłem jest wesele w plenerze. Trzeba tylko zadbać o namioty nad stołami w razie przelotnego deszczu i będzie ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysia99
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2017
Posty: 143

PostWysłany: Nie 24 Cze 2018, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem zdecydowanie sala weselna. Hotel jest jednak zbyt 'surowy' a w plenerze to jest ciezko, pogoda itd... Najlepiej wybrać piękną salę weselną. Jakby ktoś szukał w mazowieckim sali, to w Kaniach pod Warszawą jest Dom Weselny Astoria - duża i mega elegancka sala w sam raz na tego typu uroczystości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group