Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Botoks
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Wto 24 Kwi 2018, 6:50    Temat postu: Botoks Odpowiedz z cytatem

Ktoś miał może? Jak wrażenia? Jestescie tak w ogóle to zadowolone z efektów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Wto 24 Kwi 2018, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowałam sie na zabieg botoksu. I tak. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Po pierwsze to nie mam już brzydkich zmarszczek poprzecznych czoła (każdy w cześniej myślał, ze jestem zdziwiona). Po drugie wcale nie bolało. Były to jedynie niewielkie nakłucia igiełki.

Na tej stronie jest napisane kiedy warto jest stosować botoks:
http://depilacjalaserem.info.pl/kiedy-warto-zastosowac-botox/

Bo niestety, ale wszystkich rodzajów zmarszczek sie nim nie usunie. Tylko wybrane uśmiech

Napisane są równiez przeciwwskazania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasieńka21
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Cze 2018
Posty: 3

PostWysłany: Nie 3 Cze 2018, 9:16    Temat postu: Re: Botoks Odpowiedz z cytatem

jagnam napisał:
Ktoś miał może? Jak wrażenia? Jestescie tak w ogóle to zadowolone z efektów?


Cześć, teraz wszyscy z tego korzystają. Ja się zdecydowałam i jestem bardzo zadowolona z efektów. Ale długo szukałam gabinetu, który mi to zrobi. Nie chciałam trafić do pierwszej, lepszej kosmetyczki, bo to jednak botoks, a nie makijaż. Jeśli się zdecydujesz to polecam Forever Young z Warszawy. Dr Ziemczyk to specjalista, botoks to jego specjalność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidia-mo
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 5

PostWysłany: Wto 5 Cze 2018, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy do czego chcesz wykorzystywać botoks bo np. na zmarszczki są lepsze sposoby takie jak http://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi/ulthera-lifting-twarzy-bez-skalpela/ dużo klinik już odchodzi od zabiegów botoxem na rzecz nowych metod.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 9 Cze 2018, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Botoks to w tej chwili standard ;p u nas w biurze jak tak ostatnio obserwowalam dziewczyny to chyca co trzecia sobie wstrzykiwała. I nie ma sie co dziwic to jedna z podstawowych metod na pozbywanie sie zmarszczek. Na mnie bedzie kolej we wrzesniu. Mam juz ustalony termin u nich https://www.wbienkowski.pl/medycyna-estetyczna/toksyna-botulinowa/ po pierwszej wizycie lekarz opowiedzial i wyjasnil sam przebieg zabiegu. To naprawde w tej chwili juz norma. Sam zabieg zreszta trwa około 30 minut
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sob 9 Cze 2018, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jest dość duży wybór zabiegów porównywalnych z efektem botoksu ale bez wstrzykiwania obcej substancji do skóry, takie zabiegi robią w klinice https://artederm.pl/ a nazywa się ten zabieg needle shaping, to nowość w Polsce więc jeszcze niewiele klinik go stosuje ale naprawdę warto, zwłaszcza jeśli masz opory przed wstrzykiwaniem toksyny botulinowej do skóry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fidzi4
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 7

PostWysłany: Pią 15 Cze 2018, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka z pracy robiła sobie zabieg botoksem. Efekt jest niesamowity. Znalazła dobrego lekarza medycyny estetycznej, poszła do pana Dariusza Mikołajczyka https://ranking.abczdrowie.pl/ w placówce Multiclinic przy ul. Jana Kilińskiego w Łodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
samar09
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Cze 2018
Posty: 5

PostWysłany: Nie 17 Cze 2018, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niezbyt będę mógł w tym temacie pomóc... Nie jest to moja dziedzina wiedzy...
_________________
Tak, to dlatego robiłam wszystko, żeby zagłuszyć emocje. Bo one bolą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Czw 5 Lip 2018, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo chciałabym wykonać powiększanie ust , ponieważ moje usta są asymetryczne. Słyszałam, że takim zabiegiem bez problemu można wyrównać usta. Nie ukrywam też, że mam wąskie usta, więc ich dodatkowe wypełnienie wyszłoby na duży plus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carol21
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią 27 Lip 2018, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto zostawić ten temat specjaliście? Moim zdaniem można sobie w ten sposób oszczędzić naprawdę wielu różnych trudności...
_________________
(...) nie widziałem jeszcze ludzi, którzy spotkaliby się w dobrym miejscu życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group