Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dekoracja sali
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Pią 3 Sie 2018, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno byłam na weselu w Chmielnie w restauracji Krzewi Róg i tam był sliczny wystrój, za wszystko byli odpowiedzialni ludzie z obsługi uśmiech ale na prawdę przepięknie to zrobili
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiecznaelegantka
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Sie 2018
Posty: 3

PostWysłany: Wto 28 Sie 2018, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, pomocy! Ślub zbliża się wielkimi krokami i aczyna się mały stres. Potrzebuję woreczki z organzy, zamawiałyście może i podpowiecie, gdzie mogę kupić je w korzystnej cenie? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolkaKarKar
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Paź 2018
Posty: 14

PostWysłany: Wto 23 Paź 2018, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście mogę polecić zrobienie wesela w Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim. Byłam tam u znajomej i bardzo mi się spodobało przystrojenie i jedzenie bardzo smaczne uśmiech
_________________
Żyj i pozwól umrzeć!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Pią 30 Lis 2018, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi odpowiada taka dekoracja sali jaka jest Albizji w Lemanach, jest ładnie, uroczyście, elegancko i to właśnie chodzi. To ma być podniosła uroczystość którą wszyscy zapamiętają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majka2312
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Mar 2017
Posty: 30

PostWysłany: Sro 12 Gru 2018, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z dekoracją sali trzeba ostrożnie bo czasem sala sama w sobie jest tak ładna, że nie trzeba jej dużooczko Ja np. niedawno byłam na weselu koleżanki na Zamku w Janowie Podlaskim, sala była bardzo ładna, nowoczesna, elegancka i przestronna więc jedyne co to na stołach były kwiaty i delikatnie przybrane krzesło. Wszystko prezentowało się bardzo fajnie i ze smakiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela123
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 32

PostWysłany: Pią 14 Gru 2018, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tak, na tym zamku jest przepięknie! Trzeba przyznać, że okolica też robi robotę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magnowako
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Sty 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro 2 Sty 2019, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym zrobila roślinki zielone i dużo świeczek oraz jakieś duże lampy- żarówki z ciepłym światłem, do tego fajny napis love taki w większym formacie Very Happy Sama myślę o takich klimatach na swoim ślubie kiedyś Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
festilet
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 137

PostWysłany: Sob 5 Sty 2019, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początek wybierz dobrą salę - to tak naprawde połowa roboty. Jeżeli będzie sala ładna, to wtedy nawet nie trzeba jej mocno dekorować. Przykładem jest dom weselny Astoria w Kaniach, w która jest bardzo klimastyczna oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnMar
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 165

PostWysłany: Sro 6 Lut 2019, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy moja siostra brała ślub to tylko dekoracja samochodu i kosciola byla na jej głowie. Wystrojem sali zajeli sie organizatorzy z Dworku Kurowskiego w Kurowie gdzie odbyła się cała weselna zabawa uśmiech Piekne swieże kwiaty, kolorystyka balonów wg upodobań panny młodej i sztuczny dym. Porpostu rewelacja Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aziaAsha
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Sty 2019
Posty: 9
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pią 8 Lut 2019, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może tu znajdziesz inspirację : http://floratoria.pl/slub-i-wesele/dekoracje-sali-weselnej-warszawa/
_________________
http://floratoria.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group