Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezent dla żony
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gaga22
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 2

PostWysłany: Czw 16 Maj 2019, 10:22    Temat postu: My precious! Odpowiedz z cytatem

Jako żona z 12-letnim "stażem" mam tylko jedno słowo: biżuteria.
Taki podarunek dla każdej kobiety stanowi potwierdzenie, że łączy Was wyjątkowa relacja. Osobiście polecam bransoletki, teraz na czasie są zwłaszcza srebrne. Na https://lian-art.pl/bizuteria-srebrna/bransoletki-srebrne mają tego mnóstwo. Radziłabym też wybrać jakiś model z wisiorkiem, żeby wygrawerować na nim osobistą dedykację buźki


Ostatnio zmieniony przez gaga22 dnia Wto 21 Maj 2019, 8:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anel19
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 103

PostWysłany: Sob 18 Maj 2019, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja często daję coś z biżuterii i wcale nie wydaję dużo na prezent np ten srebrny pierścionek kosztował mnie 179zł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
greg2222
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Maj 2019
Posty: 1
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Nie 19 Maj 2019, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam, zbliża się piąta rocznica naszego ślubu i nie wiem co kupić żonie. Myślałem, żeby kupić jej biżuterię, ale moja żona bardziej woli wrażenia od przedmiotów. Co sądzicie o egzotycznych wakacjach? Był ktoś z was w Tajlandii?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Julitka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2019
Posty: 62

PostWysłany: Wto 21 Maj 2019, 4:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może by tak profesjonalna metamorfoza w salonie fryzjerskim?pytajnik Mąż zafundował mi taką w salonie In Harmony - to najlepszy prezent na pierwszą rocznicę zaręczyn uśmiech
_________________
Pasjonatka wszystkiego co związane z modą i urodą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
graz
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 174

PostWysłany: Wto 21 Maj 2019, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja obstaję przy czymś wyjątkowym, mógłby być pierścionek ze złota z ładnym kamieniem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sokow
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 214

PostWysłany: Wto 6 Cze 2023, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super prezent można kupić w sklepie https://edibazzar.pl/ Wyjątkowym prezentem może być jakaś biżuteria. Wykonana jest solidnie, nie ma problemu z trwałością i zdecydowanie nie niszczy się tak szybko, a kosztuje bardzo mało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prosta
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Sro 14 Cze 2023, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to bym się najbardziej ucieszyła z jakiegoś zabiegu na twarz i z makijażu permanentnego brwi. Podpowiedzcie memu mężowi, by mi wykupił w Studio Syrenka w Toruniu https://syrenka-torun.pl/ lol Na pewno byłabym zadowolona z prezentu. Jak często chodzicie do takich miejsc, ja niestety niezmiernie rzadko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group