Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kredyt gotówkowy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 456

PostWysłany: Pią 7 Lut 2020, 6:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z kredytami trzeba uważać, bo różnie to bywa, a oprócz banków jest całe mnóstwo firm, które je oferują, choć nie mogą. Jak już się szuka miejsca, skąd weźmie się takie zadłużenie, warto poczytać więcej o tym: http://blogbiszopa.pl/jak-szukac-firmy-kredytowej-na-slasku/, żeby wiedzieć, na co w ogóle powinno się zwracać uwagę. Podstawą będzie tu rozsądne podejście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix889
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Lut 2020
Posty: 2

PostWysłany: Nie 16 Lut 2020, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli potrzebujesz gotówkę na ślub to poleciłabym pożyczki w banku a nie w instytucjach pozabankowych ponieważ możemy liczyć na dość korzystne oprocentowanie i niewielkie prowizje. Ja akurat jak brałam ślub to pożyczyłam pieniądze w rodzinie tak najtaniej i oddałam zaraz po weselu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Eliasz37
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lip 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon 17 Lut 2020, 0:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sprawach finansowych i kredytowych udaj się do doradcy kredytowego z Poznania https://kredytypoznan.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 215

PostWysłany: Pią 28 Lut 2020, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie, że w sprawach pożyczek, zawsze dobrze się wpierw doinformować. Na https://monebay.pl/pozyczka-bez-bik-i-krd . Znajdziecie dużo informacji na temat pożyczek różnego rodzaju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gimoczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Kwi 2020
Posty: 29

PostWysłany: Nie 21 Cze 2020, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie jest łatwo samemu wybrać dobrej oferty kredytowej ponieważ jest ich cała masa więc chyba warto skorzystać z pomocy profesjonalnych doradców kredytowych szczególnie jeśli w grę wchodzi duża kwota. Też mnie interesuje kredyt Olsztyn widziałem ma tez sporo firm ktore zajmuja sie udzielaniem pozyczek jednak nie jestem przekonany czy takie firmy warto brac pod uwage.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Nie 21 Cze 2020, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego najlepszą opcją jest skorzystanie z usług takich osób, jak Doradcy kredytowi? Wydaje mi się, że przede wszystkim dlatego, że są to osoby, które mają najlepszą wiedzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
angie33
bywalec
bywalec


Dołączył: 23 Sty 2020
Posty: 106

PostWysłany: Czw 25 Cze 2020, 12:01    Temat postu: Pomoc weselna Odpowiedz z cytatem

My z mężem zdecydowaliśmy się na pożyczkę w https://sprintmoney.pl/, poszło szybo sprawnie i bez żadnych komplikacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 456

PostWysłany: Czw 2 Lip 2020, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko jest dla ludzi, nawet kredyty gotówkowe, ale warto jeszcze wiedzieć, jak brać je bezpiecznie. Zobacz tutaj, na co powinno się zwracać uwagę, gdy planuje się takie zobowiązanie. To jednak pewna odpowiedzialność, kredytów nikt nie daje za darmo i trzeba je potem oddać z odsetkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sasha93
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lip 2020
Posty: 6
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie 5 Lip 2020, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto skorzystać z porównywarek internetowych żeby znaleźć dobre oprocentowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola325
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pon 6 Lip 2020, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My poratowaliśmy się pożyczka tutaj https://monebay.pl/. Dobre warunki i długi czas spłaty.
Zobacz sobie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group