Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaki telefon kupić?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emmanil
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Cze 2022
Posty: 12

PostWysłany: Czw 30 Cze 2022, 12:04    Temat postu: Jaki telefon kupić? Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim, chcę uaktualnić moje gadżety. Pierwszą rzeczą, którą zamierzam zrobić, jest kupno telefonu. Zastanawiam się nad telefonem iPhone. Ale jaki model najlepiej wybrać? Czekam na Wasze komentarze. :ico_haha_02:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
camillastill
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Cze 2022
Posty: 15

PostWysłany: Czw 30 Cze 2022, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście najlepiej jest kupić telefon Iphone. Jestem wielkim fanem systemu IOS. A ja zawsze wolę najnowsze modele. Najlepiej więc kupić iphone 13. Zawsze wolę chronić swój telefon za pomocą na telefon iphone 13 case. Ponieważ przede wszystkim chodzi o bezpieczeństwo telefonu i możliwość utrzymania go w dobrym stanie. Radzę Ci ten sklep internetowy, ponieważ ma duży wybór i dobre ceny. uśmiech

Ostatnio zmieniony przez camillastill dnia Wto 9 Sie 2022, 13:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
richard44
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Cze 2022
Posty: 13

PostWysłany: Czw 30 Cze 2022, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuję za udostępnienie sklepu internetowego. Naprawdę jest tam ogromny wybór produktów i fajne ceny. Myślę, że kupowanie elektroniki czy czegokolwiek w sieci jest całkiem normalne i nowoczesne. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garry
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 19

PostWysłany: Pią 16 Wrz 2022, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam kupić używanego iPhone, najlepiej po taniości z jakąś drobną usterką, którą można naprawić za grosze w https://applefix.pl/szybka-naprawa-iphone/ i mamy super telefon uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Sro 21 Wrz 2022, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym Wam polecić stronę https://naprawtosam.pl , na której znajdziecie najróżniejsze narzędzia serwisowe oraz części do iPhone. Macie możliwość własnoręcznej naprawy telefonu, bez zbędnych wydatków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lueilwitz.vilma
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Mar 2023
Posty: 1
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 21 Mar 2023, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również zastanawiam się nad zakupem nowego telefonu. Zależałoby mi na telefonie z systemem android, ponieważ do takiego się już przyzwyczaiłam. Poza tym chciałabym jakiś model z bardzo dobrym aparatem. Czy najnowszy Samsung będzie dobrym rozwiązaniem? Jak myślicie?
_________________
Najnowszy Samsung Galaxy S23 – czy warto go mieć? Czym się wyróżnia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pon 27 Mar 2023, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Telefony teraz prezentują zbliżoną jakość, zwłaszcza te z tak zwanej średniej półki cenowej. Większe różnice są bardziej wśród najdroższych telefonów, ale wówczas dochodzi też dodatek do ceny za markę, nie ma co się oszukiwać. Dlatego jeśli szukamy czegoś tańszego, to może warto wziąć telefon na abonament? Wielu operatorów takie coś oferuje, przy okazji można też zmienić sieć i uzyskać lepsze warunki, bo zazwyczaj nowy klient takie otrzymuje. Na polskim rynku jest teraz kilkanaście sieci z podobną oferą, przykładem może być https://otvarta.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
favian54
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Mar 2023
Posty: 11
Skąd: Lubin

PostWysłany: Wto 28 Mar 2023, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też muszę za niedługo zmienić telefon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pannymłode
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Wrz 2019
Posty: 31

PostWysłany: Pią 4 Sie 2023, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele nowoczesnych telefonów oferuje opcję rozpoznawania twarzy lub skanowania odcisku palca. To szybki i wygodny sposób zabezpieczenia urządzenia.
Skonfiguruj funkcję zdalnej lokalizacji i blokowania, taką jak "Find My iPhone" dla urządzeń Apple lub "Find My Device" dla systemu Android. W razie utraty lub kradzieży będziesz mógł zdalnie zlokalizować swój telefon i zablokować go.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoaniaS
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Sie 2019
Posty: 25

PostWysłany: Pią 4 Sie 2023, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie bardzo trudno wyobrazić sobie nasze życie bez telefonu. Jeśli znaleźliśmy się w sytuacji awaryjnej i potrzebujemy pomocy służb ratunkowych, lokalizacja telefonu po numerze na mapie może pomóc w dokładnym określeniu naszej pozycji, nawet jeśli sami nie wiemy, gdzie się znajdujemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group