Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nauka angielskiego
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kazoo
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2018
Posty: 70

PostWysłany: Czw 5 Kwi 2018, 21:32    Temat postu: Nauka angielskiego Odpowiedz z cytatem

Hej! Za niecałe 3 miesiące biorę ślub i mam problem! Część rodziny mojego przyszłego Męża to obcokrajowcy, a także kilka osób ode mnie przywiezie se sobą partnera zza granicy. Co prawda po angielsku mówię jako-tako, ale to za mało. Myślicie, że w 3 miesiące ogarnę angielski na tyle żeby w miarę swobodnie gadać? Teraz używam tej stronki https://Speakin.pl i dużo słówek już znam, gramatykę też łapię, ale nie wiem czy to wystarczy. Pomóżcie!
_________________
Już niedługo nadejdzie nasz dzień! <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marika5
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2016
Posty: 27

PostWysłany: Sro 2 Maj 2018, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skorzystaj z Sity mi pomogło. A jak się uczysz przez internet angielskiego może zainteresuje cię też nauka online Excela - sama zobacz www.iExcel.pl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LigGS
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Maj 2018
Posty: 4

PostWysłany: Wto 8 Maj 2018, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krótki kurs powinien wystarczyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dosiska4
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Maj 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto 15 Maj 2018, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się pochylił trochę nad Google i tam poszperał. Z całą pewnością znajdą się tam wartościowe informacje uśmiech
_________________
Nie bądź pewny, że masz czas, bo pewność niepewna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Nie 20 Maj 2018, 19:15    Temat postu: Angielski Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, trzy miesiące to mało czasu, ale możesz dać radę, tylko zapisz się do naprawdę dobrej szkoły językowej, która zrobi dla Ciebie taki kurs przyspieszony. I tak niestety całkowicie nie przyswoisz tysięcy słów. Zajrzyj tutaj https://lincoln.edu.pl/warszawa/blog/jak-dogadac-sie-w-autobusie/ , może ten blog Ci na początek pomoże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Pon 18 Mar 2019, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myślałaś o kursie języka angielskiego online?
to świetna alternatywa dla tradycyjnego kursu w szkole językowej czy korepetycji.
Uczysz się kiedy chcesz i jak długo chcesz.
Naprawdę jest to do przemyślenia:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sro 22 Maj 2019, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawą formą nauki języka angielskiego jest skorzystanie z platformy językowej Tutlo. Zajęcia są prowadzone przez profesjonalnych lektorów. Jedna lekcja trwa 20 minut i nie trzeba na nią zapisywać się wcześniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Sro 5 Cze 2019, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, że nauka przez platformę językową jest fajna. Dobre kursy można znaleźć na platformie EduEduOnline https://edueduonline.pl/faq . Tu można skorzystać z kursu na dowolnym stopniu zaawansowania. Lekscie prowadzone sa w formie wideokonferencji. Warto zobaczyć bezpłatna lekcje pokazową - dzięki niej można się przekonać czy taka forma nauki Wam będzie odpowiadała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylvius
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Sie 2019
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 6 Sie 2019, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, jeśli masz jakiekolwiek podstawy możesz po prostu kontynuować naukę języków. Ja za jakiś czas wyjeżdżam w podróż do Hiszpanii i dlatego teraz zdecydowałam się na kurs dodatkowy z hiszpańskiego http://sj.amu.edu.pl/strona-glowna/odplatne-kursy-jezykowe/jezyk-hiszpanski Stosując metodę komunikatywną przełamiesz barierę językową, która umożliwia swobodne funkcjonowanie w środowisku za granicą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Sro 7 Sie 2019, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zastanawiasz się co robić w wolnym czasie to mogę zachęcić do skorzystania z angielski Łomianki . Ja skorzytsałam z ich oferty bo chciałam dostać awans w pracy. Polecam niezmiernie bo mogłam się uczyć języka również w domu. Mają w ofercie bardzo fajną platformę do e-learningu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group