Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ubezpieczenie na życie
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Wto 3 Kwi 2018, 5:59    Temat postu: Ubezpieczenie na życie Odpowiedz z cytatem

Jakie macie zdanie na temat ubezpieczeń na życie? Przydatne czy jedynie zbędne wydawanie kaski?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Wto 3 Kwi 2018, 7:52    Temat postu: Re: Ubezpieczenie na życie Odpowiedz z cytatem

jagnam napisał:
Jakie macie zdanie na temat ubezpieczeń na życie? Przydatne czy jedynie zbędne wydawanie kaski?


Jestem na tak. Wiadomo, że każdy powinien sobie przekalkulować to czy mu się opłaca ubezpieczenie kupic czy nie, ale ogółem cena ubezpieczenia nie jest taka duża w stosunku do plusów jakie daje. Nigdy nie wiadomo co się w życiu wydarzy, a dodatkowy zastrzyk pieinędzy w sytuacji trudnej nie zaszkodzi.Poza tym Ci więksi ubezpieczyciele dają możliwość skorzystania w chorobie z ich dedykowanego zespołu medycznego. Bez kolejek I praktycznie od reki.

Sugeruję zerknąć sobie na ubezpieczenie od Nationale Nederlanden
https://www.nn.pl/ubezpieczenia

Mają tam właśnie takie pakiety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
festilet
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 137

PostWysłany: Pią 7 Wrz 2018, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytaj sobie https://www.eoborniki.pl/zycie-i-styl/rone/9094-ubezpiecz-sie-poki-czas-czyli-rzecz-o-ubezpieczeniach-na-zycie.html uśmiech Generalnie z ubezpieczeniami jest tak, że wydaajesz zwykle pieniąądze, ale gdy Ci się ono przyda, to z całą pewnością nie pożałujesz tej inwestycji uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fabila
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Wrz 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pią 7 Wrz 2018, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również sama zastanawiam się na tym tematem.. czy ktoś z Was ma może jakieś większe doświadczenie w tej kwestii?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
graz
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 174

PostWysłany: Nie 13 Sty 2019, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto pomyśleć o takim ubezpieczeniu, zabezpieczysz nie tylko siebie ale i całą Twoją rodzinę. Ja się ubezpieczam tutaj cuk.pl/ubezpieczenia/zdrowie_i_zycie/ubezpieczenie_na_zycie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diska
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Kwi 2018
Posty: 140

PostWysłany: Sro 16 Sty 2019, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio swoje ubezpieczenie turystyczne znalazłam na stronie https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-turystyczne . Z tego, co widziałam na stronie mają wiele ubezpieczeń różnych ubezpieczycieli. Warto sobie zajrzeć na stronę i sprawdzić czy mają ubezpieczenie, którego akurat szukasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pieeknyolek
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Sty 2019
Posty: 20

PostWysłany: Pon 18 Lut 2019, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wejdź na http://www.najlepsze-ubezpieczenie.pl/ubezpieczenie-firmy/ i tam poszukaj ubezpieczenia dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
7seveni
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lut 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon 18 Lut 2019, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też właśnie szukam takiego ubezpieczenia, bo zawsze warto je jednak mieć uśmiech
_________________
Darmowe Automaty Bębnowe do gier owoce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
graz
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 174

PostWysłany: Wto 26 Lut 2019, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co widziałam to Cuk ma interesujące polisy na życie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anel19
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 103

PostWysłany: Czw 5 Wrz 2019, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też skorzystałam z Cuk. Polisa jest tak skonstruowana, że chroni całą moją rodzinę nie tylko mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group