Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Parking przy lotnisku w Pyrzowicach

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NatiM
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Sty 2018
Posty: 3
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 29 Mar 2018, 10:10    Temat postu: Parking przy lotnisku w Pyrzowicach Odpowiedz z cytatem

Zaklepaliśmy już oficjalnie podróż poślubną, wylot mamy z Pyrzowic. Najprawdopodobniej wybierzemy się tam własnym autem, bo nie widzę jakoś lepszej opcji transportu. Czy moglibyście polecić jakiś pewny, tani parking w przy lotnisku? Może być prywatny, byleby z transferem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karioka
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Cze 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pią 28 Cze 2019, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Pyrzowicach zazwyczaj parkujemy na Euro Parkingu https://www.europarking.pl/. Jest transfer na lotnisko, pewnie i tanio. Kiedyś postawiliśmy auto na parkingu przy samym lotnisku, ale czy ja wiem czy warto? Jakoś wolę te prywatne parkingi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoTostao
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Sie 2019
Posty: 27

PostWysłany: Wto 26 Lis 2019, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich! Wiem, że wielu ludziom trzeba mieć przelot, jeśli twoi bliscy ciągle martwią się o ciebie, to proponuję zwrócić uwagę na to miejsce śledzenie lotów , tak jak tu flightradars24.pl u mnie zawsze okazuje się namierzyć samolot, bardzo przydatne, gdy ciągle coś zapomnieć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group