Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak wyeliminować przyczyny wypadania włosów?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Pią 23 Mar 2018, 18:20    Temat postu: Jak wyeliminować przyczyny wypadania włosów? Odpowiedz z cytatem

Jak można wyeliminować przyczyny wypadania włosów?
Słyszałam, a w sumie to nawet czytałam np. tutaj http://medicot.pl/dlaczego-wypadaja-wlosy/ o tym, że przyczyn wypadania włosów jest sporo i właściwie trudno je rozpoznać.
Ktoś z was miał już może podobny problem?
Zastanawiam się jak można to zwalczyć.
I czy w ogóle bez pomocy trychologa da się coś z tym zrobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julitka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2019
Posty: 62

PostWysłany: Sro 26 Cze 2019, 1:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym wypadku pierwszym etapem leczenia powinna być przede wszystkim konsultacja ze specjalistą, trycholog (polecam salon Miraflores) dokona oceny stanu zdrowia skóry głowy i łuski włosa co ułatwi dobranie odpowiedniej pielęgnacji i kuracji odżywczej, wzmacniającej itp.
_________________
Pasjonatka wszystkiego co związane z modą i urodą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Pon 26 Sie 2019, 0:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zaczęłam zdrowo się odżywiać, regularnie podcinam włoski i co najmniej raz w miesiącu (raz na dwa) odwiedzam salon In Harmony na profesjonalny zabieg pielęgnacyjny uśmiech pomogło i to bardzo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Czw 27 Lut 2020, 1:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trycholog godny polecenia to trycholog w https://multimed.pl/ Wszystkie informacje znajdziesz na ich stronie internetowej. Mnie pomógł opanować wypadanie włosów, z którym zmagałam się od wielu lat, po wszystkich badaniach, ale pamiętaj że każdy przypadek jest inny. W ogóle duży plus w tej klinice, że oni właśnie podchodzą indywidualnie do swoich pacjentów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Wto 31 Sty 2023, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trycholog robi naprawdę dobrą robotę, szczerze mówiąc, nawet nie spodziewałam się tego, że będą aż tak dobre efekty. Ja chodzę do https://perfectlook.clinic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 661

PostWysłany: Sro 21 Cze 2023, 6:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Peruki to nie tylko rozwiązanie dla osób z problemami z włosami są również świetnym sposobem na ciekawą i modną metamorfozę. Dają możliwość wyrażenia siebie i zaprezentowania się w zupełnie nowym świetle. Jeśli poszukujesz większego wyboru to możesz w takim razie zajrzeć na https://perukakrakow.pl/peruki-kielce-sklep/ gdzie znajdziesz szeroki wybór peruk naturalnych i syntetycznych o różnych długościach, kolorach i stylach. Dzięki temu możesz znaleźć idealne dopasowanie do swojego stylu i osobowości. Nie wahaj się i daj sobie szansę na fascynującą metamorfozę! oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Sob 19 Sie 2023, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto to skonsultować z trychologiem, ja polecam specjalistę z https://perfectlook.clinic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamionka
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Sty 2020
Posty: 217

PostWysłany: Wto 19 Wrz 2023, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja znajoma miala spory problem z wypadaniem wlosow i stosowala taką kuracje z kerastese, pomoglo jej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamitka
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Cze 2022
Posty: 12

PostWysłany: Pią 22 Wrz 2023, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na czym ta kuracja polega i gdzies cos takiego mozna kupic?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamionka
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Sty 2020
Posty: 217

PostWysłany: Pon 25 Wrz 2023, 5:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na Notino mozesz cos takiego kupic, to sobier zerknij, opisane jest tam bardzo dokladnie jak sie stosuje i przez ile czasu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group