Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

My, rodzice i ślub - inne oczekiwania, napięcia i kłótnia. pomóżcie!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majkaa19
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Wrz 2018
Posty: 2

PostWysłany: Nie 9 Wrz 2018, 17:52    Temat postu: My, rodzice i ślub - inne oczekiwania, napięcia i kłótnia. pomóżcie! Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie uśmiech
Urządzamy z moim narzeczonym jednodniowe wesele. Wszyscy goście będą z pobliskich okolic, stąd zdecydowaliśmy się na ten jeden dzień. i tu się pojawia problem, przez który już my się sprzeczamy. Mamy dwie różne rodziny - moi rodzice są spokojni, nie lubią pić alkoholu i nie są zbyt imprezowi. Rodzina mojego narzeczonego jest szalona, lubi pić do białego rana i chce wziąć na nasz ślub tydzień urlopu. Moi rodzice mieszkają w domu, więc "zadecydowano", że to właśnie tam będzie drugi dzień.
Tu się rodzi problem - moja rodzina nie chce urządzać dla nas drugiego dnia i usługiwać cały czas pijącym do białego rana członkom rodziny mego przyszłego męża. I my nie chcemy drugiego dnia. Chcieliśmy rozdać jedzenie, wódkę i proszę bardzo - kto chce, niech się bawi.
Mój narzeczony powiedział dziś swoim bliskim, że nie robimy drugiego dnia - strasznie się burzyli, że "nie możemy olać gości, skoro dają nam do koperty".
Nie wiem, co teraz zrobić. Czuję, że tamci wymuszają na nas drugi dzień, bo po prostu chcą popić. Nie chcę, aby moi rodzice musieli usługiwać komuś do późna. Po to sama płacę za wesele, aby moi rodzice też byli gośćmi.
Mamy jeszcze możliwość organizacji wymuszonego drugiego dnia u dziadków narzeczonego - będzie się to wiązać z proszeniem ich o to i zapewne obgadaniem moich rodziców, że mają dom, a nie chcą robić imprezy.
Dodam, że z mojej strony rodzina zapowiedziała, że przyjdzie na jeden dzień i nie chcą żadnych poprawin.
Aż mi się odechciewa...
Pomóżcie swą radą!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group