Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Karmienie piersią a wygląd biustu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Nie 11 Mar 2018, 15:59    Temat postu: Karmienie piersią a wygląd biustu Odpowiedz z cytatem

Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
Jestem ciekawa czy karmienie piersią waszym zdaniem jakoś konkretnie wpływa na wygląd biustu.
Pytam, bo trafiłam na taki artykuł https://www.tatento.pl/a/1479/karmienie-piersia-nie-niszczy-biustu gdzie sporo piszą na ten temat.
Chciałabym jednak poznać też wasze opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Glorie33
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Maj 2018
Posty: 1

PostWysłany: Czw 10 Maj 2018, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwestia doboru odpowiedniego biustonoszu i nie odczujesz żadnej różnicy. Oczywiście warto też korzystać z balsamów ujędrniających.
_________________
adwokat wrocław rozwód z orzekaniem o winie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Czw 19 Lip 2018, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież możesz zrezygnować z karmienia piersią. Są świetne odpowiedniki mleka dostępne na rynku. Mam na myśli wysokiej jakości mleko modyfikowane. Rzuć okiem na ofertę sklepu Biobaby: https://biobaby.pl/pol_m_Mleka-modyfikowane-101.html. Znajdziesz tam dostęp do wszystkich najpopularniejszych marek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 29 Sty 2020, 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakoś nie jestem przekonana do karmienia piersią. Dlatego zdecydowałam się na mleko początkowe Bebilon Prosyneo HA i to był dobry wybór. Takie mleko dostarcza wszystkich substancji odżywczych, a ja nie muszę karmić piersią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klaro
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Sty 2020
Posty: 1

PostWysłany: Czw 30 Sty 2020, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi Ci o jędrność skóry to koniecznie sprawdź sobie te zabiegi jak np. zaffiro a piękny dekolt - ja swego czasu robiłam i naprawdę efekty są super uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Epika
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 11

PostWysłany: Nie 2 Lut 2020, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mleko początkowe to bardzo ważny wybór dlatego my zdecydowaliśmy sie na Bbilon Prosyneo HA i musze powiedzieć że to był najlepszy wybór
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ynos89
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 86

PostWysłany: Pon 15 Cze 2020, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będąc już tak w temacie, mogłybyście Drogie Panie polecić jakieś sposoby na wspomaganie laktacji. Pytam, ponieważ moja żona ma z tym problem. Wiecie, jako kochający mąż chciałbym jej jakoś pomóc, a niestety zupełnie się na tym nie znam. Szukałem informacji w Internecie i nawet znalazłem dobry artykuł https://www.lactosan.pl/elementarz-karmiacej/naturalne-metody-wspierania-laktacji ,ale chciałbym też poznać waszą opinię i zdanie. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam wszystkie mamy bardzo serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Czw 17 Cze 2021, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz też pomyśleć o zakupie mleka modyfikowanego. Mój syn dostaje mleko modyfikowane HiPP i przyznam, że jesteśmy z niego zadowoleni. Próbowaliśmy mleka innych marek ale zawsze był jakiś problem z alergiami. Przy tym mleku takich problemów nie ma i z pewnością przy nim pozostaniemy. Kupujemy je zazwyczaj w Lidlu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hanka223
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sie 2020
Posty: 45

PostWysłany: Nie 27 Cze 2021, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi w ogóle nie było dane karmić piersią więc od razu mm, od razu Hipp bo ekologiczne i jak producent zapewnia najbliższe mleku matki a na tym mim bardzo zależało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bambi
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Cze 2021
Posty: 16

PostWysłany: Nie 4 Lip 2021, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hanka223 napisał:
Mi w ogóle nie było dane karmić piersią więc od razu mm, od razu Hipp bo ekologiczne i jak producent zapewnia najbliższe mleku matki a na tym mim bardzo zależało.

dodatkowo preabiotyki i probiotyki i ta opcja bio to są duże plusy tego mleka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group