Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

czyste powietrze

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
welonik
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 191

PostWysłany: Wto 16 Mar 2021, 19:33    Temat postu: czyste powietrze Odpowiedz z cytatem

Cześć. Tyle się teraz mówi o czystym powietrzu, że tak się zastanawiam nad tym czy by nie zacząć zwracać więcej uwagi na to jak dbamy o czyste powietrze. I tak też jak szukałam jakiś informacji na ten temat to natrafiłam na takie maski antysmogowe https://www.ceneolokalnie.pl/lodz/maski-antysmogowe i tak się zastanawiam czy by takiej maski sobie nie sprawić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tuja
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 146

PostWysłany: Sro 24 Mar 2021, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w domu także należy zadbać o odpowiednią jakość powietrza. Przecież w domu nikt w maskach nie chodzi, więc warto pomyśleć o odpowiednich do tego urządzeniach. Tutaj świetnie sprawdzą się osuszacze powietrza . Ich wybór chociażby w sieci jest naprawdę spory. Można znaleźć także urządzenia, które osuszają i oczyszczają powietrze. Moim zdaniem temat godny zainteresowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Pią 8 Paź 2021, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wymieniamy w końcu piec w naszym domu, z kopciucha, na zdecydowanie bardziej ekologiczną opcją - pompę ciepła. Przy okazji montujemy również panele fotowoltaiczne, całą inwestycję powierzyliśmy firmie Stilo Energy https://stiloenergy.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Modzik
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Mar 2022
Posty: 73

PostWysłany: Pią 4 Lis 2022, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O odpowiednią jakość powietrza zadba takie urządzenie jakim jest rekuperator. https://rekuperatory-ask.pl/rekuperacja-lezajsk/ są bardzo dobrą opcją dla wszystkich, którzy mają uczulenia alergiczne na pyłki. Rekuperator daje gwarancję dobrej cyrkulacji powietrza, dzięki temu urządzeniu pozbędziemy się niechcianej wilgoci i pleśni, która jest bardzo niezdrowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1043

PostWysłany: Wto 29 Lis 2022, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mnie, to bardzo przypadły mi do gustu oczyszczacze powietrza dyson . Sporo czytałem w tej materii na stronie internetowej zdrowie.gazeta.pl. Udało mi się tam znaleźć sporo satysfakcjonujących i przede wszystkim merytorycznych wpisów. Polecam wam sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Czw 8 Gru 2022, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się co do tego ze trzeba na ekologiczne rozwiązania w domu stawiać, nie palić syfem, można zrobić fotowoltaikę, pompę ciepła. Najważniejsze jest tylko wybranie profesjonalnej firmy, bo to ma wplyw na wydajność instalacji. Można odezwac sie do polenergia fotowoltaika https://www.polenergia-pv.pl/- żeby mieć pewność że wszystko będzie dopilnowane i dopracowane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Wto 3 Sty 2023, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem zakup maski antysmogowej to bardzo dobra opcja. Takie maski znajdziecie na przykład tutaj: https://dragonmask.pl/ . Jestem pewna, że będziecie zadowoleni z ich właściwości. Pamiętajcie o regularnej wymianie filtra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eweczq2
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Sty 2023
Posty: 11

PostWysłany: Wto 3 Sty 2023, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyste powietrze jest dziś niezbędne w tym środowisku. Wraz z rosnącą liczbą wyzwań środowiskowych czyste powietrze staje się coraz ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Wszyscy wiemy, że powietrze, którym oddychamy, ma kluczowe znaczenie dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia i nie jest tajemnicą, że jakość powietrza w wielu miejscach na świecie pogarsza się w ciągu ostatnich dziesięcioleci. Zanieczyszczenia pochodzące z samochodów, fabryk i innych źródeł emisji doprowadziły do wzrostu zanieczyszczenia powietrza w wielu częściach świata. Spowodowało to szereg problemów zdrowotnych, w tym chorób układu oddechowego, i zostało powiązane z szeregiem innych problemów medycznych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group