Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wybór ubezpieczenia mieszkania
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
noname111
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 5
Skąd: Białobrzegi

PostWysłany: Czw 8 Mar 2018, 16:12    Temat postu: Wybór ubezpieczenia mieszkania Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się właśnie bardzo poważnie nad możliwością ubezpieczenia mieszkania... Czy dalibyście radę coś mi polecić w tym zakresie tematycznym? Zastanawiam się właśnie, czy np. tego typu ubezpieczenie nieruchomości z ubezpieczeniaonline.pl jest dobrym rozwiązaniem... Co na ten temat sądzicie?
_________________
W końcu zło ukrywa się w działaniach, jak drapieżny hipopotam w bagnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Sob 10 Mar 2018, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jakaś porównywarka dobrze się do tego nada?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
graz
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 174

PostWysłany: Nie 11 Mar 2018, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cuk ma świetny kalkulator -porównuje polisy wielu firm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
graz
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 174

PostWysłany: Sob 2 Lut 2019, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://cuk.pl/ ma w ogóle ciekawe promocje i mieszkanie ubezpiecza z 50% rabatem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 616

PostWysłany: Pią 26 Lip 2019, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubezpieczenie domu, mieszkania to bardzo ważny element zabezpieczenia naszej przyszłości. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawe , ze piwnica nie zawsze wchodzi w ubezpieczenie mieszkania. Wszelkie informacje znajdziecie na http://koscierski.info/wiadomosc,38729,Czy-ubezpieczenie-mieszkania-obejmuje-piwnice.html .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OECompensa
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1

PostWysłany: Wto 20 Sie 2019, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra polisa powinna składać się z kilku podstawowych elementów: ochrony mienia na wypadek zdarzeń losowych (m.in. przepięcie, pożar), kradzieży z włamaniem, a także z OC w życiu prywatnym (np. gdy zalejemy sąsiada, ubezpieczyciel wypłaci za nas odszkodowanie) i assistance (pomoc fachowców, np. ślusarza czy hydraulika). Kluczowe przy wyborze ubezpieczenia jest ustalenie sum, do których ubezpieczyciel będzie nas chronił. Trzeba zwrócić uwagę, aby podana w polisie wartość mieszkania i jego wyposażenia nie była niższa niż w rzeczywistości. Jeżeli nie jest Pan pewny, jakie elementy ochrony wybrać, polecam zakup u doradcy, który na pewno odpowie na wszystkie pytania. Więcej o ubezpieczeniu mieszkania przeczyta Pan także na stronie internetowej www.compensa.pl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anel19
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 103

PostWysłany: Czw 5 Wrz 2019, 8:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też skorzystałam z porównywarki majątkowej Cuk. Bardzo szybko znalazłam ubezpieczenie które spełniło moje wymagania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sheldon90
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Wrz 2019
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 18 Wrz 2019, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o zleceniu firmie odbioru mieszkania? Słyszałem, że jest to dobra opcja i na pewno wtedy nie wkopię się w jakieś źle urządzone mieszkanie, więc zastanawiam się nad tą możliwością.
_________________
odbiór mieszkania warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kacpper95
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Wrz 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2019, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór ubezpieczenia byłby czymś trudnym, gdyby nie było czegoś takiego jak porównywarki ubezpieczeń. Jednak nawet ich jest coraz więcej, więc za pośrednictwem http://porownywarki-ubezpieczen.pl/ można najpierw wybrać porównywarkę, a potem dopiero ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1043

PostWysłany: Nie 13 Lut 2022, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już mowa o ubezpieczeniach, to przyznam szczerze, że sama ostatnio zastanawiałam się nad wykupieniem jakiegoś dobrego ubezpieczenia. Zdecydowałam się na ofertę od firmy https://superpolisa.pl/ubezpieczenia/ubezpieczenie-mienia/ ponieważ moim zdaniem mieli najciekawsze proporcje do zaoferowania. Dajcie znać, z jakiego ubezpieczenia wy korzystacie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group