Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Problemy ze słuchem
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 237

PostWysłany: Wto 6 Mar 2018, 16:40    Temat postu: Problemy ze słuchem Odpowiedz z cytatem

Witam
Ostatnio miałam okazje spotkać się z problemem słuchu jaki spotkał moją mamę. Słuch coraz bardziej podupada i zastanawiamy się wstępnie czy nie będzie niebawem koniecznie używane aparatu. Mama jednak wzbrania się przez tym jak może, bo w jej głowie siedzi, że niegdysiejsze aparaty były duże i często miały sprzężenia i piszczały.
Na nic zdają się jej nasze porady odnośnie wybrania aparatu w jakimś profesjonalnie zajmującym się dobieraniem ich miejscu.
Całkiem niedawno udało się mężowi znaleźć firmę www.akustyksluchu.pl. Według opinii i opisu firmy, są naprawdę profesjonalni, sprzedają Rolls-royce'y wśród aparatów słuchowych, takie jak Siemens'y czy Widex'y. Według naszej opinii firma jest naprawdę godna zaufania, ale chciałabym w miarę możliwości poprosić o dodatkowe opinie.

Czy ktoś słyszał o tej firmie? Jest z woj. podlaskiego.
Jak wrażenia?

Zdjęcia mile widziane. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lilly898
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Cze 2018
Posty: 29

PostWysłany: Pon 2 Lip 2018, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ubiegłym roku kupowaliśmy aparat słuchowy dla mojego taty. Jest on młody dlatego zależało mu na czymś dyskretnym ponieważ pracuje z klientami i nie chciał aby aparat rzucał się w oczy. Znaleźliśmy odpowiednie modele tutaj https://www.signia-aparatysluchowe.pl/hearing-aids/ uśmiech Mogę je z całą pewnością polecić, tato jest bardzo zadowolony uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pią 14 Gru 2018, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór aparatu sluchowego wcale nie jest taki łatwy, jakby mogło się wydawać. Trzeba zwrócić uwagę na wiele aspektów - nie tylko na niską cenę. Nie wiem, czy już oglądaliście ofertę http://www.brandvital.eu/aparaty-sluchowe/ ? Jeśli nie, to warto zwrócić na nią uwagę. W sklepie znajdziecie szeroki wybór aparatów słuchowych znanych, światowych marek, a także na wstępie otrzymacie 3 letnią gwarancję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fionaszrek
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Mar 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sob 30 Mar 2019, 1:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lepiej iść do lekarza!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lubowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 108

PostWysłany: Czw 4 Lip 2019, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się problemy ze słuchem pojawily z powodu przytkania ucha woskowiną, patyczkiem popychałam ją głębiej aż zacżęłam gorzej słyszeć, umówiłam się do laryngologa ale w międzyczasie jeszcze sobie lix krople kupiłam, po paru użyciach woskowina się rozpuściła i normalny słuch wrócil, jestem pozytywnie zaskoczona ich dziłaniem, larygnolog mnie przestrzegał przed patyczkami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Nie 19 Lip 2020, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mając problemy ze słuchem warto jest się przejść na badanie słuchu i jeśli jest taka konieczność kupić aparat słuchowy. Bardzo dobre aparaty możecie kupić w sklepie https://abcsluchu.pl/baterie-312/ z najlepszą baterią, dzięki, której nie ma hałasów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 177

PostWysłany: Sro 19 Sie 2020, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób starszych ma problemy ze słuchem. Wiadomo, że z wiekiem wszystko zaczyna powoli wysiadać, zmysły również. Sama szukałam informacji na temat głuchoty u seniora i natrafiłam na bardzo ciekawy artykuł tutaj https://www.opiekunkidlawymagajacych.pl/objawy-gluchoty-starczej/ . Mnie te wiadomości okazały się bardzo pomocne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daniel36Wilk12
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 29

PostWysłany: Wto 30 Mar 2021, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam polecam sklep medyczny i sprzęt idealny na zajęcia na uczelnie i do szkoły blokowy model skóry . Nasza pracowania zamówiła i studenci bardzo sobie chwalą. nauka wygląda zupełnie inaczej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Pon 10 Maj 2021, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że nie ma co bagatelizować problemu. Trzeba bowiem udać się do specjalisty. Tutaj https://mediccentre.pl/specjalisci/foniatra sobie zerknijcie. Jest tam bowiem namiar na ciekawego lekarza, który w takiej sytuacji naprawdę może pomóc. Można skorzystać z pojedynczej wizyty lub wykupić pakiet medyczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
edytapos
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Kwi 2021
Posty: 115

PostWysłany: Wto 11 Maj 2021, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym celowała w kogoś z polecenia, pewnie ktoś już miał taki problem i dostał pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group