Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Własny biznes
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 55, 56, 57  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martaCh
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lip 2022
Posty: 15

PostWysłany: Pią 26 Sie 2022, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaden55 napisał:
Uważam, że posiadanie strony internetowej jest bardzo ważne! Jest to niezbędne dla biznesu!


Tak, zgadzam się z tobą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
martaCh
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lip 2022
Posty: 15

PostWysłany: Pią 26 Sie 2022, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również planuję zrobić stronę internetową dla swojej działalności. Serwis WordPress.com oferuje hostowanie strony za darmo. Najważniejszy jest jakościowy hosting wordpress ssd. Wysokiej jakości dostawca hostingu WordPress jest nieoceniony. Wybór firmy będzie miał wpływ na szybkość i bezpieczeństwo Twojej strony na długie lata. Może też pomóc lub utrudnić obowiązki związane z zarządzaniem stroną internetową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 26 Sie 2022, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli posiadacie własną firmę to nie zapominajcie także o formalnościach, które są niezbędne przy prowadzeniu swojego biznesu. Poczytajcie o takiej opcji jak ECO-EXPERT - specjalistyczne analizy i ekspertyzy przyrodnicze: http://eco-expert.eu/ . To może się w różnych sytuacjach przydać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emiliaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2022
Posty: 199

PostWysłany: Pon 29 Sie 2022, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością zastanawiacie się jakie usprawnienia dla Waszej firmy będą najlepsze. Na pewno zastanawiasz czy warto wynająć podnośniki dla branży przemysłowej? Jeśli nie słyszałeś nigdy o tym, a działasz w jakiejkolwiek branży przemysłowej czy też budowlanej, warto skorzystać z tego rodzaju udogodnień dla firmy. Polecam sprawdzić ich ofertę w tym zakresie ze strony https://gizo.pl/ w której wszystko jest pokazane i przedstawione w bardzo konkretny sposób, tak być mógł wybrać to co najbardziej Ci odpowiada!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Sro 31 Sie 2022, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Decydując się na prowadzenie własnego biznesu musicie wziąć pod uwagę konieczność zakupu odpowiedniego wyposażenia. Jeśli myślicie o handlu i stworzeniu sklepu stacjonarnego to rozważcie współpracę z firmą Ergostore https://ergostore.pl/oferta/transport-i-logistyka/ . To doświadczona firma, która zajmuje się przygotowaniem aranżacji sklepu, projektowaniem mebli sklepowych oraz ich montażem i serwisem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RobertS
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 22

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2022, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie interesuje tematyka IoT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2022, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również prowadzę swoją firmę i zastanawiam się nad możliwościami reklamy. Jaki rodzaj reklamy stosujecie w waszych firmach? Myślę, ze u mnie sprawdziłyby się eleganckie gadżety na biurko , ponieważ jestem księgowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1272

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2022, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę Wam wszystkim polecić usługi firmy, z której sam skorzystałem i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Dlatego chciałbym Wam polecić stronę https://drim-power.pl/szkolenie-z-prezentacji , na której znajdziecie ofertę profesjonalnej firmy pomagającej w rozwoju zdolności prezentacyjnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Pon 5 Wrz 2022, 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku gdy zajmujecie się produkcją w firmie, niezwykle istotne jest dopilnowanie finalnego etapu przygotowania produktów do dystrybucji lub sprzedaży. Z pewnością wiecie, że każdy produkt, żeby mógł być przeznaczony do legalnego handlu, musi być prawidłowo oznakowany. Mowa tutaj oczywiście o etykiecie czy opakowaniu na których musi być znak ce w widocznym miejscu. Tutaj Znak, oznaczenie, certyfikacja CE - CE-MARK https://www.cemark.pl/ znajdziecie więcej informacji na ten temat, warto zajrzeć na stronę i przeczytać artykuły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Pią 16 Wrz 2022, 1:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym przypadku warto sprawdzić informacje dostępne na stronie https://myerp.pl/. Znajdziecie tam bazę wiedzy o systemach ERP i ecommerce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 55, 56, 57  Następny
Strona 45 z 57

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group