Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Budowa
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rozyczka
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lut 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pią 2 Mar 2018, 9:05    Temat postu: Budowa Odpowiedz z cytatem

Jestem w trakcie otwarcia moje pierwszej stacji z gazem. Na tą chwile poszukuję firmy która sprawdzi czy zamontowane zbiorniki są bezpieczne. Kolega polecił mi http://komes.pl/ekspertyzy-techniczne.html ale chciałabym jeszcze sprawdzić ofertę innych firm z tej branży. Możecie kogoś polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Czw 24 Maj 2018, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może by tak zbudować domek na wiosce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Czw 24 Maj 2018, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To świetny pomysł! Takie jest przynajmniej moje zdanie... Jeśli już budować domek na wsi, warto zdecydować się również na zagospodarowanie działki dookoła. Ja, ostatnimi czasy przeglądam maszyny rolnicze na https://allegro.pl/kategoria/maszyny-maszyny-rolnicze-252944 które mogłyby uprościć mi uprawę roli (dysponując działką, szkoda byłoby z tego nie skorzystać).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koelpin.ned
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Lis 2020
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 3 Lis 2020, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie budowy są wymagające i czasochłonne, wymagają od nas znalezienia dobrego dostawcy materiałów budowlanych, bez których nie można wyobrazić sobie sprawnego przeprowadzania prac budowlanych.
_________________
zaprawa murarska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
viktoria34
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Kwi 2020
Posty: 9

PostWysłany: Pon 30 Lis 2020, 7:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przypadku awarii i kryzysowych sytuacji to zawsze pomocą służy hydraulik https://otomistrz.pl/hydraulik/. Polecam aby każdy u siebie w telefonie miał namiar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazoo
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2018
Posty: 70

PostWysłany: Wto 8 Gru 2020, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O takie kwestie pytaj specjalistów - to oni Ci najwięcej powiedzą i od nich dostaniesz najbardziej wartościowe informacje. Ja mogę Ci podpowiedzieć, że budynki warto postawić z silikatu - ja polecam UNISIL PPMB Niemce. Naprawdę solidny materiał - poczytaj sobie.
_________________
Już niedługo nadejdzie nasz dzień! <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
crystal.hagenes
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 1
Skąd: Łaziska Górne

PostWysłany: Czw 10 Gru 2020, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gotowa dokumentacja jest znacznie tańsza, niż projekt indywidualny. Ceny zdecydowanej większości gotowych projektów domów wahają się w kwotach 2-4 tys. zł. Na wysokość ceny gotowego projektu najczęściej wpływa metraż oraz nowoczesne, zastosowane przez architekta rozwiązania uwzględnione w projekcie.
_________________
domy prefabrykowane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pbrown
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 10 Gru 2020, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również chciałabym kupić gotowy projektu domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yours
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 144

PostWysłany: Czw 17 Gru 2020, 7:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie rację, wiele osób ma problem z tym , jakie właśnie można zamówić projekty domów, ale ja tutaj https://www.mgprojekt.com.pl/wspanialy-3 mam na oku coś porządnego. I myślę, że to będzie dom dla mojej przyszłości. A co do projektu stacji paliw... Taka przy domu na początek będzie ok, tak myślę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3624

PostWysłany: Pon 17 Kwi 2023, 6:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrą decyzją będzie w tym temacie zaufać firmie https://www.corrstop.pl/ochrona-katodowa-zbiornikow. Zajmują się oni wszystkimi zagadnieniami dotyczącymi ochrony katodowej metalowych konstrukcji podziemnych oraz oddziaływaniem lini wysokiego napięcia na podziemne rurociągi. Wykonujemy ekspertyzy i dokumentacje projektowe a także montaż kompletnych instalacji układów kontrolno-pomiarowych. Ich doświadczenie w tym temacie jest ogromne i jestem pewną że zachwyci Was ich profesjonalizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group