Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Hala namiotowa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tiaraa
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 384

PostWysłany: Sro 13 Sty 2021, 11:56    Temat postu: Hala namiotowa Odpowiedz z cytatem

Hejka! Od jakiegoś czasu przymierzam się do zainwestowania w halę namiotową. Dlatego szukam sprawdzonego producenta takich hal. Macie jakieś ciekawe propozycje? Mój znajomy dzisiaj polecił mi ten link https://www.hts-tentiq.pl/ . Myślicie, że warto im zaufać? A może macie jakieś inne propozycje? Koniecznie dajcie znać co sądzicie o tym, wielkie dzięki za jakąkolwiek pomoc!
_________________
Nikt nie kocha, tak jak my kochamy, nikt nie cierpi, tak jak my cierpimy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiaraa
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 384

PostWysłany: Pon 22 Lut 2021, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co jeżeli chodzi o wynajem takiej hali? Jest na rynku jakaś firma, która świadczy tego typu usługi? Osobiście zastanawiałem się nad http://www.ekodynamic.com.pl/oferta/wynajem/ bo mają atrakcyjną ofertę cenową. A co jeżeli chodzi o jakość usług? Warto?
_________________
Nikt nie kocha, tak jak my kochamy, nikt nie cierpi, tak jak my cierpimy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
regina112
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Wrz 2020
Posty: 63

PostWysłany: Sro 28 Kwi 2021, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zastanawiacie się nad halą to pamiętajcie, że bardzo ważną kwestią jest wyposażenie jej w dobrej jakości bramę przemysłową, która zapewni swodobny przepływ materiału, a w dodatku będzie odpowiednio zabezpieczała wasze materiały. Na stronie https://www.bramotechnika.pl/oferta/bramy-przemyslowe możecie poznać ofertę bram przemysłowych, które będą świetną inwestycją na lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1179

PostWysłany: Pią 30 Kwi 2021, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli poszukujecie firmy, która wykonuje naprawdę świetne i profesjonalne hale produkcyjne, to zdecydowanie polecam zajrzeć pod ten link https://protan-elmark.com.pl/oferta/hale-produkcyjne/ gdzie znajdziecie świetną ofertą. Moim zdaniem, tworzą świetne hale: produkcyjne, przemysłowe, imprezowe oraz sportowe, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
freida55
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 30 Kwi 2021, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy taką halę można wynająć na czas nieokreślony?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Sro 26 Maj 2021, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak hala to też i odpowiednie wyposażenie. Będziecie musieli pomyśleć o konkretnych inwestycjach jeżeli zależy wam na sprawnej pracy w firmie. Niektóre większe, droższe maszyny można wynająć do konkretnych zadań, nie trzeba mieć może wszystkiego na stanie cały czas. Zobaczcie sobie tak stronkę https://gizo.pl/wynajem/podnosniki/ i proponowane tu podnośniki. Jeżeli chodzi o prace na wysokościach to te z pewnością sprawdzą się najlepiej do bezpiecznej pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1053

PostWysłany: Sob 30 Paź 2021, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, jeśli chodzi o mnie, to mogę wam polecić świetną firmę, która ma w swojej ofercie porządne hale namiotowe. Myślę, że ten producent hal magazynowych gaj-stal.com z pewnością zaproponuje wam najlepsze rozwiązania uśmiech Korzystałam z jego usług już kilka razy i zawsze byłam bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 575
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 3 Gru 2021, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wyposażenie takiego miejsca to zdecydowanie polecam sklep Skladuj24, w którym mają wszystko co niezbędne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3646

PostWysłany: Czw 17 Sie 2023, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo atrakcyjną ofertę hal namiotowych i wielu innych oferuje profesjonalna firma https://www.skavska.pl/hale-namiotowe Podejmują się wykonania różnego rodzaju hal w tym również magazynowych, produkcyjnych, hangarów, składowisk odpadów, zadaszeń silosów i wiele więcej. Stosowane przez nich nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz najwyższej jakości materiały dają szeroki wachlarz możliwości konstrukcyjnych. Dodatkowo na każdym etapie realizacji biorą pod uwagę wszelkie sugestie wychodzące od inwestorów co przekłada się na ich pełne zadowolenie na etapie końcowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group