Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

prezent urodzinowy dla dziecka
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kiziamizia
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2017
Posty: 75
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 22 Lut 2018, 10:50    Temat postu: prezent urodzinowy dla dziecka Odpowiedz z cytatem

Witajcie!
Niedługo moja chrześnica ma urodzinki i szukam prezentu dla niej. Nie bardzo wiem co wybrać , zastanawiam się nad taką kuchenką , zerknijcie http://www.millymally.pl/pl/oferta/x/p/243/viga-byc-jak-mama-i-tata.html , wyczytałam że mają bardzo dobre jakościowo produkty dla dziecka, wiele mam chwali je sobie . Ta kuchnia jest drewniana więc posłuży małej na długo i pomalowana nie toksycznymi farbami. Jak Wam się widzi taki prezent ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eryk349olek
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Kwi 2018
Posty: 1

PostWysłany: Czw 12 Kwi 2018, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie prezent, ale zastanów się nad atrakcją jaką są bańki mydlane, np te http://megabanki.pl/. Moje dzieciaki były zachwycone, a trzeba przyznać, ze ta cena jest smieszna, bo baniek starcza spokojnie na kilka takich pokazów Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dalila
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Wrz 2017
Posty: 47
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 2 Maj 2018, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w jakim wieku jest jubilatka? Jak dla mnie taka kuchnia to średni pomysł bo jednak jest bardzo duża i niekoniecznie rodzice mogą chcieć załadować nią pokój. Ja bym raczej poleciła coś z walorami edukacyjnymi, na przykład super jest taki miś Horacy https://www.al.to/p/216190-maskotka-madej-interaktywny-mis-horacy-z-tabletem.html. Ma 30 cm wysokości, mięciutkie i milutkie futerko oraz sympatyczny pyszczek. Miś Horacy mówi w języku polskim bardzo miłym i wyraźnym głosem, poruszający przy tym realistycznie ustami. Dzięki dołączonemu tabletowi miś towarzyszy dziecku podczas zabawy i nauki. Tablet umożliwia naukę literek, cyferek oraz słów. Myślę, że to dużo lepszy pomysł na prezent bo miś jest naprawdę cudny uśmiech
_________________
Zacznij tam, gdzie jesteś. Użyj tego, co masz. Zrób, co możesz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Sob 2 Cze 2018, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No własnie wybór prezentu zależy od wieku jubilatki uśmiech Ja mam malutką siostrzenice (ma 3 miesiące) i na razie kupuję jej różne grzechotki dla niemowląt. Bardzo duży wybór takich zabawek znalazłam w sklepie Epinokio https://www.epinokio.pl/pol_m_Zabawki-wg-wieku_Zabawki-dla-wieku-0-1_Grzechotka-dla-niemowlat-27414.html . Mają grzechotki drewniane i plastikowe, wszystkie oczywiście bezpieczne dla najmłodszych. Myślę, że dla małego dziecka takie zabawki sprawdzą się najlepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mammeczka
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Cze 2018
Posty: 2
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 20 Cze 2018, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej. :)

Moja córka dostała ostatnio od znajomej wyjątkowego pluszaczka - Królik długouchy 23 cm, który stał się dla mojej małej całym światem. ;) Uwielbia go! Króliczek jest bardzo miękki, więc mała praktycznie się od niego nie odkleja, zabiera go wszędzie. Jest naprawdę pięknie wykonany - to nie jakieś tanie byle co. Także ja szczerze polecam dla Twojej chrześnicy. :)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eduś
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sro 4 Lip 2018, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem ile Twoja chrześnica ma lat, ale jeśli nie dużo to zabawki janod są świetną propozycją dla maluchów. Moja córeczka ma zabawki od tej firmy i świetnie się bawi, a oprócz tego dużo uczy. oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FRUPO
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lip 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pią 6 Lip 2018, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez wględu na wiek myślę, że zawsze dobry pomysł na prezent dla dziecka to kocyk bambusowy Lullalove. Jest bardzo mięciutki, ładny, kolorowy a do tego jest bardzo oryginalnym prezentem uśmiech Jest niezwykle przydatny a chyba o to chodzi w prezentach, żeby był przydatny uśmiech Ewentualnie mogę polecić jeszcze super zabawkę MRB - jest to zabawka a jednocześnie termoforek który bardzo fajnie grzeje a do tego jest 100% bezpieczny. Taki termofor w formie zabawki uśmiech
_________________
Godne polecenia:
Sklep dla dzieci
Blog kosmetyczny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 18 Wrz 2018, 8:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wiedzieć, co dane dziecko lubi robić w wolnych chwilach. Z tego, co wiem, to bardzo popularne są gry w Pokemony: https://www.gryplanszowe-basanti.pl/212-pokemon. Raczej kupuje się je dzieciom w trochę starszym wieku bo go gry wymagana jest podstawowa znajomość angielskiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Melmis
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 33

PostWysłany: Wto 18 Wrz 2018, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy też w jakim wieku macie dzieci. Jeżeli są to takie już typowo małe to może warto kupić coś bardziej pod rodziców. Ja tak właśnie ostatnio zrobiłam i kupiłam jako prezent dla dziecka krzesełko do karmienia Wiadomo też że trzeba dać coś takiego typowo dla dziecka, ale takie małę dziecko to już bardzo ucieszy się jajka niespodzianki albo jakiejś innej, mniejszej rzeczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Czw 20 Wrz 2018, 7:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w jakim wieku ona jest? Możesz jej podpytać, co chciałaby dostać. Fajnym prezentem moim zdaniem są rolki: https://mamabrum.eu/c/21/rolki.html. Warto uczyć się jazdy na rolkach od najmłodszych lat. Im wcześniej się zacznie, tym łatwiej uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group