Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ubezpieczenie
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Abdon68
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lut 2018
Posty: 1

PostWysłany: Czw 22 Lut 2018, 10:32    Temat postu: Ubezpieczenie Odpowiedz z cytatem

Witam,
szukacie ubezpieczenia? Nie wiecie na jaki się zdecydować? Ze swojej strony polecam zapoznać się z http://www.hondaplaza.pl/pl/samochody/finansowanie/ubezpieczenie.html Mają bardzo ciekawe oferty, które przypadną Wam do gustu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
graz
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 174

PostWysłany: Pon 2 Kwi 2018, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj można wyszukać sobie najtańsze OC https://cuk.pl/samochod
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FilipeK_22
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Kwi 2018
Posty: 4

PostWysłany: Nie 22 Kwi 2018, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubezpiecznie jest bardzo ważne i każdy powinien mieć je wykupione język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
candy3
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Sie 2018
Posty: 2

PostWysłany: Czw 16 Sie 2018, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak uzyskacie ubezpieczenie, macie dom z ogrodem, to zawsze możecie zainwestować w ekskluzywne meble ogrodowe od https://metalico.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noisetradeki
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Wrz 2018
Posty: 5
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sro 12 Wrz 2018, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej wszystkim. Mam do Was pewne niezmiernie istotne dla mnie zapytanie. Czy macie może jakiekolwiek doświadczenia z ubezpieczeniami mieszkań? Na rynku jest dużo różnorodnych ofert i trudno jest się na coś zdecydować. Zastanawiam się czy takie coś byłoby ok ubezpieczenie mieszkania w ubezpieczeniaonline.pl. Co na ten temat uważacie?
_________________
Odpoczynek ci chodził po głowie? A co ty jesteś, Dalajlama, żeby medytować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
user6202
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Paź 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon 1 Paź 2018, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się właśnie w tym momencie poważnie zastanawiam, czy na przykład tego typu ubezpieczenia flot samochodowych to dobre rozwiązanie... Co o tym myślicie?
_________________
"Człowiek może osiągnąć wszystko, cokolwiek wymyśli i w co uwierzy" Napoleon Hill
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pon 19 Lis 2018, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem bo nie mam floty, to pytanie raczej do przedsiębiorców. Ale też mnie interesuje gdzie teraz warto wykupić ubespieczenie OC, gdzie macie wykupione polisy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
puwas
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Gru 2018
Posty: 7

PostWysłany: Nie 9 Gru 2018, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arvena napisał:
Nie wiem bo nie mam floty, to pytanie raczej do przedsiębiorców. Ale też mnie interesuje gdzie teraz warto wykupić ubespieczenie OC, gdzie macie wykupione polisy?


ja mam OC w swoim banku (mbank) - nie mają dla mnie najtańszej oferty ale wygoda, że pobierają mi kasę miesiąc w miesiąc sami, jest wygodne, dlatego nie rezygnuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
graz
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 174

PostWysłany: Nie 13 Sty 2019, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańsze OC można samemu wyszukać np. z kalkulatora Cuk.pl Rozsądnie jest wcześniej poświęcić chwilę czasu by zatrzymać kilkaset zł w kieszeni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Wto 29 Paź 2019, 3:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli prowadzicie własną firmę budowlaną tak jak my z mężem to gorąco polecamy wam zaopatrzyć się w ubezpieczenie na rzecz maszyn i sprzętów od różnego rodzaju uszkodzeń...jak sobie przypomnę ile straciliśmy pieniędzy na naprawy i zakup nowych urządzeń to aż mi się płakać chce, korzystamy z usług ubezpieczyciela Broker Major https://majorbroker.pl/ubezpieczenie-maszyn/ i jesteśmy bardzo zadowoleni, firma kompetentna zawsze można liczyć na rzetelną pomoc i wsparcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group