Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak ograniczyć koszty wesela?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klaromb4
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon 19 Lut 2018, 12:03    Temat postu: Jak ograniczyć koszty wesela? Odpowiedz z cytatem

W przyszłym roku bierzemy ślub i ogarniamy go całkowicie z własnej kieszeni, dlatego zależy nam na obniżeniu kosztów… ale niekoniecznie kosztem jakości. Czy macie jakieś pomysły na to, na czym można oszczędzić, żeby wesele nadal było z klasą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elgreta
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 7

PostWysłany: Wto 6 Mar 2018, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łatwiej będzie doradzić, jeśli napiszesz, co dokładnie planujecie? Samo wesel czy z poprawinami, ile osób, gdzie noclegi, czy ewentualnie transport itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
funtik
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią 9 Mar 2018, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie ten temat przedstawia ten artykuł: https://infokonsument.pl/koszty-wesela-mozna-je-przewidziec/ gdzie mowa jest o dwóch sposobach na obniżanie kosztów, albo na największych wydatkach, albo szukaniu tańszych alternatyw dla każdego drobnego wydatku. Osobiście jestem za pierwszą opcją, bo największe oszczędności można zrobić właśnie na wynajęciu sSali, zakupie (albo wypożyczeniu) sukni i muzyce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przystan_eu
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Mar 2018
Posty: 11

PostWysłany: Czw 22 Mar 2018, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że kosztów wesela nie trzeba ograniczać na siłę tylko pozbyć się zbędnych rzeczy czy dodatkowych atrakcji z których nikt nie korzysta. Pierwsze co warto zrobić to założyć z góry jaki budżet przeznaczacie na ten cel i trzymać się go.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kozinskifoto
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lut 2018
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 24 Kwi 2018, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że można ograniczy liczbę gości - to nie musi by spęd a za każdy talerzyk trzeba zapłacić. Można darować sobie różne nieprzydatne atrakcje typu fajerwerki, gołąbki, aniołki, pokazy barmańskie, taneczne, wiejski stół, czekoladowa fontanna itd.
Cześć rzeczy można zrobi samemu zamiast kupować - np. zaproszenia i dekoracje DIY są teraz bardzo w modzie. Ludzie też przesadzają często z ilością zakupionego alkoholu i zamówionych potraw - naprawdę 5 gorących posiłków na weselu to jest stanowczo za dużo.
Co do usługodawców typu fotograf ślubny czy kamerzysta - lepiej zainwestować w jednego dobrego zamiast rozdziela budżet na dwóch słabych. Kwiaty zwiędną, sukienka juz się nie przyda a piękne zdjęcia ślubne zostaną pamiątką na całe życie.
_________________
Kamil Koziński - fotograf ślubny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lenalep
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 2

PostWysłany: Czw 24 Maj 2018, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cesc waam ludzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fotoss
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 23

PostWysłany: Pon 28 Maj 2018, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blog hotelnabloniu - http://hotelnabloniach.pl/blog/organizacja-wesela-na-czym-mozna-zaoszczedzic/ ciekawie napisany tekst właśnie o tym jak ograniczyć koszty na weselu nie tracąc przy tym oczywiście atrakcyjnosci samej imprezy, wiele co nie będzie zaskoczeniem zaoszczędzić robiąc maksymalnie dużo rzeczy samemu i to myślę, że powinien być taki punkt wyjścia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 25 Cze 2018, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie wolę jak zaproszenia ślubne są choć trochę oryginalne i chociażby małymi elementami ale sie wyróżniają. Przeglądałam wiele ofert ale tutaj https://www.extrema.com.pl/6,zaproszenia-slubne.html moim zdaniem można zamówić świetne zaproszenia ślubne w nie wysokiej cenie. Warto było by sie skusić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
holona11
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Mar 2018
Posty: 2

PostWysłany: Nie 12 Sie 2018, 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w pewnych kwestiach można ograniczyć, ale makijaż, fryzjer raczej nie warto. Nasz wygląd w tym dniu bardzo ważny. Ja w Olsztynie mam dobrą fryzjerkę, od strzyżenia po stylizację, w razie czego mogę polecić http://fryzjer-olsztyn.pl/salon-fryzjerski/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Pon 5 Lis 2018, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukajcie sal z dobrymi ofertami cenowymi uśmiech ja robiłam w Zajeździe Kwadrat w Dąbrowie Górniczej i nie płaciliśmy wcale dużo zwłaszcza jak się popatrzy na ilość jedzenia która była Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group