Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Księga weselna
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Czw 23 Paź 2008, 14:24    Temat postu: Księga weselna Odpowiedz z cytatem

Nigdzie nie znalazłam takiego tematu, albo go przeoczyłam, jeżeli tak, to mnie nakierujcie... lol
Czy miałyście lub będziecie miały na swoich weselach tzw. księgi weselne?? Takie, w których jest zwarta jakaś Wasza historia, Waszego związku, zdjęcia, wierszyki i co najważniejsze wystawiana dla gości do ich wpisów, życzeń, itd. Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aghaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 9
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw 30 Paź 2008, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My planujemu mieć ksiege gości. Na pierwszej stronie maja być zdjecia naszych rodziców z ich ślubów, a nastepne ze 2-3 już będą pościacone nam- dzieciństo, jak sie poznaliśmy, kiedy się zareczyliśmy itp. Dalej już mają być strony do wpisów dla gości.
Tak jeszcze wymyśliliśmy żeby nie wyciągać jej na początku wesela, tylko juz jak goście się zaczną bawić, atmosfera się rozluźni, to będą lepsze wpisy hehe Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pią 31 Paź 2008, 8:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aghaa sami robicie tę księgę, czy kupujecie już gotową Question
Cóż, dobry pomysł z tym przeczekaniem na "rozluźnienie" gości. Może i my z niego skorzystamy... lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aghaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 9
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią 31 Paź 2008, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będe robić sama, bo nie widziałam jeszcze niczego co by opowiadało moim wyobrażeniom Rolling Eyes
Znalazlam w sklepie taki wielki album na zdjęcia z kartkami w kolorze ecri lub czrnymi, zdjęcia sie tam przykleja tak jak w starych albumach. Pomysl jest taki, żeby na stronach przeznaczonych do wpisywania dla gości, przykleic jakieś ładne kartki z papieru kredowego. A pierwsze strony zdjecia rodziców, nasze i ewentualnei jakis komentarz.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pią 31 Paź 2008, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też dobry pomysł. Ja tak myślałam na samym początku. Potem myślałam o oddaniu do introligatorni, ale w końcu zdecydowałam się na zrobienie jej od samego początku. Mam nadzieję, że wyjdzie zgodnie z moimi oczekiwaniami.
Jako oprawkę przyjęłam segregator, któremu powoli nadaję odpowiedni wygląd. Tylko nad materiałem się nie mogę zdecydować... Crying or Very sad Myślę albo o atłasie, albo o takim futerku sztucznym (jakieś takie białe albo ecry).
W środek jakieś ładne kartki z takiego grubszego papieru, z wydrukowanymi tekstami i zbindowane, żeby w razie czego można było jeszcze potem dołożyć, jakby coś brakło... lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aghaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 9
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią 31 Paź 2008, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też ciekawy pomysł z tym segregatorem, tylko sporo pracy żeby wyglądał odpowiednio. Ale czego się końcu nie robi Very Happy
To czekam na widomość o postępach Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pią 31 Paź 2008, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma sprawy. Może nawet, jak mi się oczywiście uda, powstawiam zdjęcia z przebiegu mojej pracy... lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Pią 7 Lis 2008, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny pomysł z tą księga. Widziałam kilka fajnych gotowych na Allegro. Na pewno kupię, bo robić mi się nie będzie chciało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pią 7 Lis 2008, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nom, ja też widziałam sporo różnych na Allegro, ale jakoś ceny mnie przerażają. A na innym forum znalazłam opis, jak wykonać takową księgę, więc postanowiłam się też sama tym zająć. Bo póki co siedzę w domku i nie mam co robić...
Na taką księgę, jak mi się podoba musiałabym wydać prawie 200 złotych, a tak, to będę miała za jakieś 50... Question Zobaczymy. Póki co jestem jeszcze nadal w tym samym miejscu, bo się nie mogę zdecydować na tkaninę oprawy. smutny
Teraz zajmuję się opracowaniem graficznym stron księgi. Większość pomysłów ściągam z gotowych ksiąg, ale mam też coś z własnej twórczości... Idea lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Nie 9 Lis 2008, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ladysunshine Mam nadzieję, że pochwalisz się gotowym dziełem i wkleisz fotke uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 1 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group