Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nowy samochód
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Sob 29 Wrz 2018, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również zastanawiam sie nad zakupem jednego samochodu, chce go sprawdzic na tym serwisie http://www.atgarage.pl Jest to bardzo dobry serwis samochodowy w którym mi go mogą przekopać po sam dach, warto sprawdzać dokładnie samochody przed zakupem, aby się nie naciąć na o wiele wieksze koszty niż samochód jest wart.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Wto 2 Paź 2018, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy samochód to też rejestracja auta. Tutaj znalazłem w necie https://paniala.pl/wiedza/rejestracja-samochodu/ bardzo przystępnie napisany artykuł o tym, W jasny sposób informuje nas, co należy zrobić i na czym polega cały proces rejestracji. Sama strona według mnie jest też bardzo pomocna i ma wiele merytorycznych wpisów o autach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emaliin
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 11

PostWysłany: Czw 4 Paź 2018, 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to wiedzieć co się chce:D Jak nie wiecie dokładnie co chcecie to możecie i pół roku kupować samochód, więc od tej rzeczy zacznijcie. Ja oglądałam różne samochody w salonach i najlepszą dla mnie opcje miał http://www.ursyncar.pl czyli salon Forda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pią 5 Paź 2018, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezależnie od tego, czy nowy czy używany, pewne elementy trzeba w nim regularnie wymieniać. Są to między innymi klocki hamulcowe i świece zapłonowe. Jeśli o te drugie chodzi to polecam świece zapłonowe denso, są niezawodne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kawior
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Wrz 2018
Posty: 14

PostWysłany: Nie 21 Paź 2018, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne jest też zadbanie o odpowiedni dobór opon jeśli ma być to samochód używany. Jestem zdania że lepiej dopłacić i być pewnym swojego sprzętu. Ostatnio przy okazji zakupu opon całorocznych znalazłem, na stronie producenta, informacje na temat ich budowy. https://www.uniroyal.pl/samochod/opony-poradnik/wiedza-na-temat-opon/sklad-opony Nie wiedziałem że sprawa jest tak skomlikowana. To jednak tłumaczy czemu opony tak dobrze się sprawdzają. Droga hamowania znacznie krótsza niż miało to miejsce przed wymianą. a fakt że są to opony wielosezonowe jest tu dodatkowym atutem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Wto 23 Paź 2018, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy czy używany to odwieczny temat kierowców. Oczywiście wszystko zależy od budżetu jaki chcemy przeznaczyć na samochód. Nie trzeba mieć też walizki pieniędzy, bo są różne opcje finansowania. Ostatnio widziałam, że ciekawą ofertę samochodów ma salon Bawaria Motors BMW w Jankach. Warto tam się rozejrzeć za samochodem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Czw 6 Cze 2019, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajmy też o tym, że musimy dokupić drugi komplet opon. Poczytajcie sobie trochę więcej o oponach letnich: https://eurohol.pl/opony-letnie-bezpieczna-eksploatacja-ogumienia-po-okresie-zimowym/. Bardzo ważne jest to, aby co sezon je wymieniać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Wto 18 Cze 2019, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście jestem zwolennikiem nowych samochodów i swój wymarzony model kupiłem w salonie http://mazurek.com.pl/. Duży wybór wśród marek takich jak Audi, Bmw, Jaguar czy Land Rover.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamil213
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw 27 Cze 2019, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co ze samochodem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Presley2
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Cze 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 29 Cze 2019, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć wam. Od jakiegoś czasu szukam myjni automatycznej w okolicach Katowic, gdyż niedawno się tutaj przeprowadziłem i nie wiem gdzie taką znaleźć. Czy ktoś może mi pomóc? Z góry dziękuję wam za pomoc. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
_________________
detailing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Następny
Strona 2 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group