Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Antykoncepcja - jaką stosujecie?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pon 12 Lut 2018, 9:31    Temat postu: Antykoncepcja - jaką stosujecie? Odpowiedz z cytatem

Tak z ciekawości zapytam jaką antykoncepcję stosujecie i dlaczego akurat taki wybór, rozważam zmianę i ciekawa jestem jakie macie opinię o swoich metodach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Czw 15 Lut 2018, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różne środki stosowałam już ale uważam że tabletki są najwygodniejsze i skuteczne, teraz biorę belarę i zauważyłam nawet dzięki niej poprawę cery, na pewno z nich prędko nie zrezygnuję uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Sro 25 Kwi 2018, 7:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stosuję tabletki antykoncepcyjne Vibin bo polecił mi je mój lekarz. Muszę przyznać, że jestem z nich bardzo zadowolona. Są to tabletki dwuskładnikowe, świetnie się po nich czuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 30 Lip 2018, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie się sprawdziły tabletki Vibin mini bo są to moje pierwsze tabletki. Lekarz ginekolog mi je polecił i faktycznie był to dobry wybór. Dobre samopoczucie na tabletkach jest bardzo ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 237

PostWysłany: Sro 1 Maj 2019, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie mam za sobą paromiesięczne męczarnie ze zmianą tabletek antykoncepcyjnych. Moja ginekolog po prostu losowo mi zmieniała na inne.. Teraz poszłam do doktor Barbary Blicharczyk w Warszawie i ona wysłała mnie na różne badania, żeby dowiedzieć się jak te moje hormony w ogóle stoją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adam987
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 139

PostWysłany: Sro 5 Cze 2019, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To fatalnie, moja narzeczona ma dobrego ginekologa, zlecił jej wszystkie badania zanim wypisał receptę na tabletki antykoncepcyjne vines i pewnie dlatego są dobrze dobrane bo nie narzeka na nie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Czw 19 Mar 2020, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto stosować środki antykoncepcyjne odpowiednio dostosowane do naszych potrzeb. Musisz tylko skonsultować z lekarzem, co bedzie dla Ciebie odpowiednie. Teraz wiem, ze tabletki u mnie bardzo dobrze sie sprawdzają, a jak moja ginekolog ma urlop to zgłaszam sie do https://zdalnaprzychodnia.pl/, na konsultację onlinę i po receptę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Czw 22 Paź 2020, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze żadnej antykoncepcji nie używam. Nie mam partnera to tak naprawdę nic nie potrzebuje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 148

PostWysłany: Pią 6 Lis 2020, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie możemy sami decydować jaką antykoncepcję przyjmować. Tutaj powinien zalecić nam najlepszą ginekolog na podstawie naszych badań i wywiadu. Ale przed taką wizytą warto jest się dokładnie przygotować, także wydaje mi się że warto tutaj jest zerknąć chociażby na https://antykoncepcjanamiare.pl/5-pytan-o-hormonalna-antykoncepcje-doustna/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Figazmakiem
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Mar 2020
Posty: 51

PostWysłany: Sob 7 Lis 2020, 7:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dwustronną, czyli u mnie pigułki u niego gumki i nie ma gadania, ze się nie chce. Każdy coś od siebie daje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group