Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Chorwacja, Francja- na własną rękę, czy z biurem podróży?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
veritas
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 113
Skąd: łódzkie

PostWysłany: Nie 4 Gru 2011, 22:14    Temat postu: Chorwacja, Francja- na własną rękę, czy z biurem podróży? Odpowiedz z cytatem

Moje drogie potrzebuję rady. W sierpniu bierzemy ślub. Marzy mi się podróż poslubna- wyjątkowa, romantyczna, ale w przystępnej cenie (chcielibyśmy się zmieścić w 4 tysiącach na 2 os). Nigdy nie jeździłam na zagraniczne wczasy. Byłam wierna polskiemu morzu i naszym wspaniałym górom. Teraz chcielibyśmy zobaczyć coś innego. Myśleliśmy o Chorwacji. Tylko pytanie: jak się zabrać za organizacje - samochodem, autokarem, z biurem podrózy, na własną rękę. Jestem zielona, kompletnie wiem co bardziej się opłaca... Kiedy powinniśmy zacząć planować, lub zamówić wczasy? Ostatnio pomyśleliśmy też o Francji. Taka wycieczka objazdowa albo kubić bilet autokarowy i reszte samemu załatwić. Co o tym myślicie? Poradźcie mi coś, bo kompletnie nie wiem od czego mam zacząć i co wybrać? Chcemy żeby było ciekawie: chcemy poleniuchować ale też pozwiedzaćuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Nie 4 Gru 2011, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat i Chorwacja i Francja to raczej na własną rękę. Jak kiedyś przeglądałam oferty Chorwacji, to nawet takich typowych ofert all inclusive np. nie ma.. Bardziej dojazd lub objazdówki. Do Francji - chyba próbowałabym jakiś tani lot ustrzelić (nie wiem skąd jesteś, ale jak blisko niemieckiej granicy, to można też próbować tam szukać, bo często fajniejsze promocje mają). Tylko tam wiadomo zakwaterowanie i wyżywienie już w euro..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spasi
maniak
maniak


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1036
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Pon 5 Gru 2011, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Francja mnie zupełnie nie interesuje, więc dopomóc mogę tylko w kwestii Chorwacji. Są biura podróży które organizują fajne wyjazdy- zarówno objazdówki jak i all inclusive. I my właśnie na objazdówkę+ wypoczynek po Bałkanach będziemy się decydować, dlatego wiem jak to teraz wygląda uśmiech W grudniu i styczniu możecie sobie poszukać fajnych ofert first minute- wycieczki nieco tańsze, zazwyczaj jakieś dodatkowe profity typu- gwarancja zmiany terminu itp są gratis. I dodam,że takie wycieczki z tym biurem na które my się decydujemy, z wylotem samolotem i pobytem w hotelu *** all inclusive można za 3tys/osoba znaleźć za dwa tyg pobytu. Sami pewnie moglibyście coś zaoszczędzić i jeśli już byliście w Chorwacji/ Francji to możecie sobie sami zaplanować podróż, ja jednak jeszcze nie byłam na Bałkanach, a w nieznane sama nie jeżdżę uśmiech Po za tym chcę mieć tą świadomość, ze w mojej podróży poślubnej nie muszę się głowić jak gdzieś trafić, dojechać, czy co zrobić na obiad uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 5 Gru 2011, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale za 3 tysiące na dwa tygodnie to można polecieć do Egiptu do 4ro gwiazdkowego hotelu.. Jak na Chorwację to drogo;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spasi
maniak
maniak


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1036
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Pon 5 Gru 2011, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Egipt ostatnio w ogóle stał się bardzo tani i spokojnie można pojechać za 3 tys i nawet pięciogwiazkowy hotel można wyszukać w tej cenie jak się w termin utrafi, ale nie o Egipt było pytanie język Mam kilku znajomych którzy byli w Egipcie i jakoś nie wrócili zachwyceni, za to o Chorwacji złej opinii nie słyszałam. Sama wybieram się w pierwszym tyg objazdówka- Albania, Chorwacja, Czarnogóra, a w drugim tyg chcemy zostać na wypoczynku w Bośni, ale po prostu jak szukałam ofert to i te z Chorwacją rzuciły mi się w oczy. Po za tym opcja wyjazdu autobusem na pewno byłaby sporo tańsza, jeśli chce się jechać samolotem to koszty wzrastają, a ja akurat patrzyłam na takie z przelotem w cenie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Pon 5 Gru 2011, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale Egipt nie każdego interesuje Wink W Chorwacji można ustrzelić wycieczki bardzo tanie, albo bardzo drogie w zależności od tego co zawarte jest w pakiecie i czego się oczekuje. Oba kraje są z podobnej półki cenowej.

Natomiast Francja jest już sporo droższa. O ile można trafić na niedrogi bilet lotniczy, czy przemęczyć się autokarem (chociaż to pewnie katorga), to jedzenie i nocleg plus bilety wstępu podczas zwiedzania są dużo droższe i 900 euro na dwie osoby to trochę mało.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 5 Gru 2011, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliette napisał:
Ale Egipt nie każdego interesuje Wink W Chorwacji można ustrzelić wycieczki bardzo tanie, albo bardzo drogie w zależności od tego co zawarte jest w pakiecie i czego się oczekuje. Oba kraje są z podobnej półki cenowej.

Natomiast Francja jest już sporo droższa. O ile można trafić na niedrogi bilet lotniczy, czy przemęczyć się autokarem (chociaż to pewnie katorga), to jedzenie i nocleg plus bilety wstępu podczas zwiedzania są dużo droższe i 900 euro na dwie osoby to trochę mało.


Owszem, nie namaiwam do Egiptu, tylko mówię o porównaniu cenowym.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kropka86
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lis 2011
Posty: 62

PostWysłany: Pią 9 Gru 2011, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chorwacja jak dla mnie na lepszy klimat, Francja - bajka.Biuro lepsze jeśli chce sie mieć wszystko podstawione pod nos, a samemu ciekawiej
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pią 9 Gru 2011, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raz,że ciekawiej, dwa -że na własną rękę do Chorwacji nawet dwa takie dziady jak my mogłyby pojechać- naprawdę można tam BARDZO tanio sobie pobyć. Ja 4 lata temu z rodzicami i bratem- spędziliśmy 14dni za 2700zł ( wsyzstkie wydatki) spędziliśmy wykrzyknik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muzyk
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Gru 2011
Posty: 8
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 12 Gru 2011, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli oferta biura podróży jest atrakcyjna, to dlaczego by z niej nie skorzystać?
Zorientować się w ofertach można zawsze, być może trafi się na jakąś "perełkę". I jak ktoś już wspomniał, wszystko z góry załatwione. Oszczędność czasu i energii. Ale... co kto lubi:)
_________________
http://zespoly-muzyczne.info.pl
http://oprawamuzyczna.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group