Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Hiszpania
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
View previous topic :: View next topic  
Author Message
sokow
bywalec
bywalec


Joined: 27 Apr 2022
Posts: 214

PostPosted: Thu 6 Oct 2022, 16:24    Post subject: Reply with quote

Wycieczka za granicę super sprawa, ja sama też się wybieram do Hiszpanii akurat w tym roku, ale tylko na kilka dni. W Polsce ostatnio pogoda nie dopisuję a chciałam się już trochę opalić żeby tam nie spalić na tym mocniejszym słońcu i znalazłam ciekawy produkt Melanotan, który wydobył mi opaleniznę bez wychodzenia na słońce. Produkt jest naprawdę ciekawy, nie spodziewałam się, że tak fajnie działa. https://melanotan.biz/ na stronie można sobie o nim więcej poczytać.
Back to top
View user's profile Send private message
arlett
kandydat
kandydat


Joined: 30 Dec 2021
Posts: 60

PostPosted: Thu 13 Oct 2022, 5:52    Post subject: Reply with quote

Zobacz sobie ofertę biura podróży ITAKA w aplikacji dostępnej na https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.itaka.itaka Ich aplikacja jest darmowa i zawiera całą ofertę tego biura. Szybko i łatwo zarezerwujesz tam wakacje, pobierzesz dokumenty do druku itd. Bilety są mega tanie a hotele i wycieczki zaopatrzone są w zdjęcia, opisy i opinie.
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Jadzianna
kandydat
kandydat


Joined: 12 Jul 2022
Posts: 69

PostPosted: Sat 21 Jan 2023, 16:17    Post subject: Reply with quote

Ja w swojej podróży poślubnej byłam na Arubie. Cudowne wspomnienia, które zostaną w mojej pamięci na lata! Zdecydowaliśmy się na podróż zorganizowaną przez biuro Konsorcjum.pl i była to świetna decyzja! Nasz hotel był przegenialny i miał dostęp do plaży z flamingami!
Back to top
View user's profile Send private message
laviet
kandydat
kandydat


Joined: 15 Jan 2023
Posts: 48

PostPosted: Mon 30 Jan 2023, 9:55    Post subject: Reply with quote

Jeśli chodzi o wakacje, to lubimy się intensywnie opalać, aj za to stosuję produkt do opalania jakim jest melanotan. Fantastycznie działa i jego efekty widoczne są dość szybko, pozostając na długo. Ja kupuję go na stronie https://melanotan.biz/ gdzie również jest więcej informacji.
Back to top
View user's profile Send private message
makintoszka
początkujący
początkujący


Joined: 01 Feb 2023
Posts: 5

PostPosted: Wed 1 Feb 2023, 5:32    Post subject: Reply with quote

Hiszpania jest piękna. Byliśmy już kilka razy i z pewnością się jeszcze nie raz wybierzemy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Laralla
kandydat
kandydat


Joined: 19 Nov 2022
Posts: 51

PostPosted: Wed 22 Feb 2023, 9:13    Post subject: Reply with quote

Mnie mąż przekonał na rejs po Karaibach i dobrze zrobił! Oferta w biurze podróży Konsorcjum.pl jest naprawdę atrakcyjna, statek wycieczkowy jest nieziemski i bardzo luksusowy - można na nim odnaleźć wszystko to, czego się potrzebuje!
Back to top
View user's profile Send private message
Marzenka00
kandydat
kandydat


Joined: 16 Dec 2020
Posts: 42

PostPosted: Thu 21 Sep 2023, 18:40    Post subject: Reply with quote

My lecimy na Hawaje z biurem Konsorcjum.pl. Po całym przed weselnym maratonie stwierdziliśmy, że potrzebujemy się na chwilę odciąć, odpocząć i nacieszyć się sobą. Mamy tam nocleg z aneksem kuchennym w spokojnej części plaży Waikiki - idealnie. Nie mogę się doczekać na ten wspólny czas <3
Back to top
View user's profile Send private message
Frania25
maniak
maniak


Joined: 25 Aug 2018
Posts: 1298

PostPosted: Sat 23 Sep 2023, 6:54    Post subject: Reply with quote

A wiecie ze w Hiszpanii mozna kupić nieruchomość w bardzo dobrej cenie? Zobaczcie tu https://www.astat-automatyka.pl/tanie-nieruchomosci-do-kupienia-w-hiszpanii/ Mieszkania w Hiszpanii są w cenach niższych niż w naszym kraju. A poza tym można mieszkanie po spędzonym urlopie rzeznaczyć na wynajem i mieć dodatkowy dochod.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group