Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Hiszpania
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ulable
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Sty 2018
Posty: 2

PostWysłany: Sro 7 Lut 2018, 15:51    Temat postu: Hiszpania Odpowiedz z cytatem

Witajcie
wybrałam taki kierunek na podróż poślubną [url= https://directspaintour.com/pl/hiszpania-wakacje-wczasy/teneryfa-wakacje/]teneryfa wczasy [/url] słyszałam, ze to miejsce jest bardzo romantyczne, dadtkowo udało mi się znaleźć rewelacyjnią, tanią ofertę. Biuro które je organizuje specjalizuje się w destynacji Hiszpanskiej, działa w Madrycie i posiada najlepsze oferty! A Wy gdzie wybieracie się na podróż poślubną?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daniela78
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Lut 2018
Posty: 21

PostWysłany: Sro 14 Lut 2018, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A był ktoś w Grecji? Jakie są ceny wiecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FotoBudka24h
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Lut 2018
Posty: 20

PostWysłany: Czw 15 Lut 2018, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy kiedy się tam wybierasz oraz z jakim biurem, teraz ceny są zdecydowanie najniższe, ale też nie licz na ładną i słoneczną pogodę z wysokimi temperaturami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 235

PostWysłany: Pią 7 Cze 2019, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hiszpania jest przepiękna. A co jeśli by tak tam zamieszkać? Very Happy Może to głupie, ale widziałam przepiękne apartamenty https://luksusowenieruchomoscihiszpania.pl/ i tylko marzę by tam zamieszkać już na zawsze. Very Happy Wakacje non stop!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Werse13
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 22 Lip 2019, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkanie w Hiszpanii - marzenie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KowalskaA
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 64

PostWysłany: Czw 17 Paź 2019, 7:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie fajnie, nie powiem. My byliśmy też w Hiszpanii, dokładnie to na Teneryfie. Bardzo miło wspominam te wakacje, tylko szkoda że tak szybko minęły. Każdemu polecam wyspy kanaryjskie, inne też są podobno fajne. Generalnie warto sobie wypocząć po całym weselnym zamieszaniu. Normalnie to stawiamy na aktywne wakacje, jednak w tym przypadku odpuściliśmy sobie. Może przy planowaniu podróży poślubnej zerkniecie sobie na stronkę www.esky.pl/tanie-loty/0/0/co/se/szwecja Z pomocą portalu Esky możecie łatwo znaleźć dużo ciekawych okazji wakacyjnych - tanich lotów i hoteli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bierendaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 31

PostWysłany: Wto 22 Paź 2019, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu by nie. Madryt, Barcelona, to przepiękne miasta, które według mnie trzeba przynajmniej raz w życiu zobaczyć. Może nawet jeszcze w tym roku ogarniecie sobie taką wycieczkę? Ja mam kilka dni urlopu więc to tak w sam raz żeby wylecieć w czwartek i wrócić w niedziele wieczorem. Znalazłam w sieci wyszukiwarkę lotów https://www.biletylotnicze.pl/airlines Zerknijcie sobie na ich stronkę. Można tu liczyć na dobre ceny biletów lotniczych, jednak trzeba też wiedzieć jak szukać. Mnie już to nie dziwi, że ceny potrafią diametralnie zmieniać się na te same loty z dnia na dzień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia23022302
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Paź 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro 23 Paź 2019, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja znajoma adwokat udała się wraz ze swoim mężem na podróż ślubną właśnie do Hiszpanii - na Majorkę. Zdjęcia robią wrażenie, a widok na żywo na pewno zapiera dech w piersiach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
delbert.donnelly
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lis 2019
Posty: 4
Skąd: Ślesin

PostWysłany: Pon 4 Lis 2019, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również marzy mi się Teneryfa lub Tunezja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aśka19
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Kwi 2020
Posty: 12
Skąd: Tarnowskie Góry

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2020, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie polecam Gran Canarię ! Ja się zakochałam w tej wysepce ! oczko
_________________
„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj.”

Mark Twain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group