Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Złodzieje ukradli nam marzenia... :(

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lukmk
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Sty 2018
Posty: 1
Skąd: Malbork

PostWysłany: Sro 31 Sty 2018, 14:53    Temat postu: Złodzieje ukradli nam marzenia... :( Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich...
Jestem nowy na forum i piszę ponieważ szukam wraz z narzeczoną jakiejkolwiek deski ratunku.

Zostaliśmy okradzeni z pieniędzy które tak długo zbieraliśmy na własny ślub... Niestety zbieraliśmy do tzw. "skarpety"...

Za głupotę się płaci, ale może znajdzie się ktoś kto pomoże nam odzyskać chociaż część skradzionej kwoty...

Pieniądze zostały skradzione z wynajmowanego przez nas mieszkania podczas naszej nieobecności.
Zgłoszone na policję, ale już tak długo nic nie zrobili, że boje się, że nie zrobią...

A wszystko już zaplanowane... Sala zarezerwowana, ślub miał być 8 czerwca tego roku... Kredytu na niego nie dostaniemy niestety ponieważ Ja dopiero zacząłem pracę, a narzeczoną za mało zarabia...

Założyłem zbiórkę na zrzutka.pl, potwierdzona moim dowodem osobistym oraz przelewem bankowym także wszystko ładnie i legalnie opisane...

Powiedzcie... Jak można być taką łajzą żeby odbierać marzenia innym...?

Poniżej link do zrzutki:

https://zrzutka.pl/w2m8sf

Dziękuję za każdy akt dobrej woli, sam pomagałem już w takiej akcji znajomym tyle, że oni zbierali od podstaw polegając na stronie zrzutka.pl i się udało więc może i nam się uda, a złodzieja powinni zamknąć n bardzo długie lata... Mam nadzieję, że kiedyś go złapią...

Pozdrawiam serdecznie,
Łukasz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group