Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Budowa domu materiały
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bring
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 166

PostWysłany: Pon 22 Lis 2021, 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda, że lista jest długa, właśnie dlatego warto szukać najtańszych rozwiązań z okolicy. U nas jednym z najlepszych dostawców kruszyw jest skład Podolski Kruszywa https://podolski-kruszywa.pl/ jeśli jesteś z woj. małopolskiego, naprawdę mogę ich polecić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
randi
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sty 2021
Posty: 84

PostWysłany: Sro 24 Lis 2021, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy wykończeniu tarasu, balkonu czy wejścia do domu możesz też wykorzystać taki materiał jak pleksi. Poczytaj sobie na przykład artykuł pleksa na balkony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
edytapos
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Kwi 2021
Posty: 115

PostWysłany: Sro 24 Lis 2021, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pleksi na balkon moim zdaniem jest zbyt mało wytrzymała...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariola M.
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lis 2021
Posty: 23

PostWysłany: Sro 24 Lis 2021, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto szukać najtańszych rozwiązań - to tylko w połowie prawda.
Jakość kosztuje, a korzystając z tańszych i przez to słabszych jakościowych materiałów, możemy się spodziewać że za kilka lat trzeba zrobić remont.
I tu z oszczędności robi się dodatkowy koszt.

Fakt jednak że ceny materiałów budowlanych mocno podrożały i trzeba sobie radzić z tymi, na które nas stać.


________
zbrojenie i betonowanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Pon 29 Lis 2021, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie budowy domu to ja wam powiem że wybór okien dla mnie nie był łatwy. Tutaj https://okna.waw.pl/poradnik/prawidlowa-wymiana-okien-montaz-i-demontaz-w-okolicach-warszawy przeczytałem też jak ważny jest ich montaż. Po tym stwierdziłem że jednak z montażem zamówię bo warto mieć je energooszczędne w 100%.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 574
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 30 Lis 2021, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niedawno potrzebowałam płyty osb i najlepszą ofertę znalazłam w internecie. Dobra cena, szybka wysyłka i zero problemów oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Sob 12 Lut 2022, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas największy problem był ze znalezieniem ekipy budowlanej, ale w końcu się udało. Przyjaciel polecił nam firmę https://www.margrec.eu/pl/ skorzystaliśmy i wszystko idzie teraz po naszej myśli. Wykonują także płyty fundamentowe, co dla nas miało duże znaczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kosta
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lut 2022
Posty: 3

PostWysłany: Nie 27 Lut 2022, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to mieć odpowiednie materiały i nawiązać współpracę z firmą, która może je dostarczyć. Te słowa kieruję raczej do pracowników firm budowlanych i deweloperskich, niż prywatnych osób, ale może przyda się to też innym. Nie da się ukryć, że jednym z najważniejszych materiałów budowlanych jest beton, używany na wszystkich etapach budowy, od fundamentów, nawet po wykończenia. Tutaj mogę polecić ofertę firmy https://bostabeton.pl/ jest to lider wśród producentów i dostawców betonu. Warto zajrzeć na ich stronę i zapoznać się ze szczegółową ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MichalinaO
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 142

PostWysłany: Czw 3 Mar 2022, 5:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym rozwiązaniem na szybkie ocieplenie domu i zrobienie równocześnie eleganckiej elewacji z klinkieru jest skorzystanie z płyt styropianowych firmy Styromat - https://www.styromat.com.pl/. Sa to płyty z wprasowanym klinkierem (wybór wzorów i kolorów klinkieru ogromny), które montuje się na sucho bez użycia specjalistycznych narzędzi, łatwo i szybko. My właśnie tak ocieplaliśmy dom i jesteśmy z efektu bardzo zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arielka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Sro 3 Sie 2022, 1:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas budowy domu trzeba uwzględnić na samym początku główne materiały budowlane, ale bardzo ważne są też elementy złączne. Na stronie https://sandmet.pl/ jest kilka artykułów na ich temat, a także odnośnie odmian śrub i wkrętów oraz ich zastosowania. Budując dom trzeba mieć o takich rzeczach pojęcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group