Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sukienki na wesele - jakie modele wziąć pod uwagę?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
HaniaMM
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 343

PostWysłany: Czw 29 Gru 2022, 13:56    Temat postu: Sukienki na wesele - jakie modele wziąć pod uwagę? Odpowiedz z cytatem

Gdzie według Was warto będzie szukać przede wszystkim modnych i dobrze wykonanych sukienek wieczorowych, które będą idealnie nadawały się na ślub mojej przyjaciółki. Będę ogromnie wdzięczna za podpowiedzi bo oczywiście zależy mi na modnych propozycjach z fajnym dekoltem, odkrytymi plecami i może dłuższymi rękawami, bo chyba teraz są takie najmodniejsze. Czy może jednak się mylę i jest trochę inaczej? Z góry bardzo dziękuję za podpowiedzi i czekam z niecierpliwością na inspiracje!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 671

PostWysłany: Pią 30 Gru 2022, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie, jeżeli mają to być sukienki na wesele warto rozważyć kilka opcji. Po pierwsze, możesz sprawdzić oferty znanych marek odzieżowych, takich jak np. Ralph Lauren, DVF, czy Oscar de la Renta, które zapewniają szeroki wybór sukienek wieczorowych o różnych fasonach i kolorach. Możesz też poszukać w sieciowych sklepach z odzieżą, takich jak Reserved, czy Zara a najlepiej mieć większy wybór w jednym miejscu, czyli takich portalach jak Allani. Pamiętaj, że modne są zarówno sukienki z odkrytymi plecami, jak i te z dłuższymi rękawami, więc wybierz taką, która najlepiej będzie pasować do Ciebie i do okazji. Ważne, aby sukienka była dobrze skrojona i wykonana z wysokiej jakości materiałów, aby też nie była tylko na jedno wyjście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Sob 18 Lut 2023, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moze taka lawendowa sukienka maxi ? Bardzo modna i kobieca uśmiech mysle, ze swietnie sie nada
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rachela
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 300

PostWysłany: Pon 20 Lut 2023, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto rzucić okiem na sklep internetowy Intimiti. W tym sklepie znajdziecie ogromny wybór mody damskiej. Jest to między innymi piękna sukienka: https://intimiti.pl/Sukienka-mini-z-krotkimi-rekawkami-atramentowa-K095 . Na pewno wybierzecie coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3593

PostWysłany: Pon 20 Lut 2023, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz pięknej sukni wieczorowej ale w przystępnej cenie to koniecznie zajrzyj do https://butik-lamiss.pl/pl/c/Sukienki-wizytowe/32. Znajdziesz tam stosunkowo tanie suknie wieczorowe, które pomimo niskiej ceny zachwycają krojem i materiałem. Sprawdzą się idealnie na każda okazję zarówno na ślub cywilny, kościelny oraz poprawiny. Asortyment jaki posiadają jest bardzo bogaty więc znajdziesz propozycje o różnych długościach, krojach a nawet kolorach i odcieniach. Sama kupiłam tam suknie dla siebie i mogę śmiało powiedzieć że znalazłam zjawiskową i świetnie wykonaną kreację w której zrobiłam wspaniałe wrażenie na innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lama99
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Kwi 2021
Posty: 104

PostWysłany: Nie 26 Lut 2023, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi ostatnio udało się kupić bardzo ładną, stylową sukienkę na wesele w sklepie internetowym mohito wkrótce w sprzedaży mają się tam pojawić zupełnie nowe, modne modele sukienek. Możecie je sobie zobaczyć na stronie internetowej https://www.mohito.com/pl/pl/ubrania/wkrotce-w-sprzedazy. Polecam, jeśli podobnie tak jak ja lubicie ubrania z tego sklepu oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group